New York RB – Chicago Fire 3:1 (kon.) | Colorado Rapids – Los Angeles FC 1:0 (kon.) | Minnesota – Cincinnati 7:1 (kon.)
New York Red Bulls
3:1 (1:0)
Chicago Fire
Sobota 29.06.2019, 02:00 • Red Bull Arena • Americká MLS

Hostující celek byl střelecky aktivnější, měl výrazně větší držení míče, nicméně své šance proměnit nedokázal. New York z pěti střel na branku dal tři góly, což na výhru stačilo. Chicago z osmi ran na bránu proměnilo jen jednu. (04:05:41)

90+4
    90+3. Daniel ROYER - 3:1

90+3
    New York RB právě vstřelil branku!
    Po bleskové akci se domácí dostávají do dvoubrankového vedení, Duncan skvěle přihrál před branku, kde odrazil míč do sítě DANIEL ROYER. Asistence: Kyle Duncan.

90+3
    Red Bulls vhazovali na své polovině.

90+2
    Domácí hrají takticky velmi dobře, drží hru co nejdál od své vlastní branky.

90+1
    Čtyři minuty se budou nastavovat, což domácí fanoušci přivítali hlasitým pískotem.

90
    Dostáváme se do poslední minuty hry ve druhém poločase, uvidíme, kolik minut se bude ještě nastavovat.

89
    Brandt Bronico vybojoval rozehrávku na své obranné polovině, co nejrychleji se pokouší přenést hru.

87
    Levou nohou vyslal střelu Aleksandar Katai z týmu Chicaga, ovšem míč končí mimo branku. Jeho pokusu chyběla přesnost.

85
    Dostáváme se do finální fáze hry ve druhém poločase i zápase, domácí fotbalisté stále drží vedení, které se ale zmenšilo.

83
    Alex Muyl to zkoušel individuálně, ale propálit brankáře nedokázal, minul branku.
    81. Nemanja NIKOLIC - 2:1

81
    Chicago Fire právě vstřelilo branku!
    Hostující celek se nyní prosazuje a snižuje náskok domácích. První rána se od tyče odrazila před branku, kde byl zcela volný NEMANJA NIKOLIC. Ten už pak neměl problém se zakončením.

80
    Chicago Fire se vrací k aktivní hře, domácí mužstvo se musí bránit.

78
    Hostující Jorge Corrales zakončoval rychlou akci svého celku, rána končí mimo branku.

78
    Střídání v týmu New York Red Bulls: ze hřiště odchází Alejandro Romero Gamarra, přichází Omir Fernandez.

77
    Sledujeme klidnější pasáž hry, ani jeden celek se nemůže dostat do výraznějších šancí.

75
    Střídání v týmu Chicago Fire: ze hřiště odchází Fabian Herbers, přichází Jeremiah Gutjahr.

Jan Prošek

Branky: 8. Gamarra, 59. White (Royer), 90+3. Royer (Duncan) – 81. Nikolic

Karty:   28. Rzatkowski (NYR), 30. Robles (NYR) – 74. Nikolic (CHI)

Držení míče: 37 % : 63 %.
    Střely na branku: 5:8. Střely mimo: 2:13. Rohy: 4:7. Ofsajdy: 4:2. Fauly: 14:12.
    New York Red Bulls: Robles – Duncan, Parker, Tarek, Lade – Davis, Rzatkowski – Muyl, Romero, Royer – White
    Náhradníci: Meara – Barlow, Casseres, Fernandez, Ivan, Nealis, Wright-Phillips

Chicago Fire: Kronholm – Bronico, Marcelo, Schweinsteiger, Corrales – Frankowski, McCarty – Herbers, Gaitan, Katai – Sapong
    Náhradníci: Ousted – Campos, Gutjahr, Lillard, Martinez, Moreno, Nikolics