Vlašim – Sparta B 2:0 (kon.) | Zagłębie S. – Třinec 2:1 (kon.) | Hr. Králové – Trenčín 1:0 (kon.)
Teplice – Jihlava 2:2 (kon.) | Senica – Slovácko 2:1 (kon.) | Apollon Limassol – Bohemians 1905 0:0 (zruš.)
Slovan Bratislava – St. Pölten 2:0 (kon.) | Jablonec – Bielefeld 0:4 (kon.)
FK Jablonec
0:4 (0:2)
DSC Arminia Bielefeld
Středa 03.07.2019, 18:00 • Stadion Střelnice, Jablonec nad Nisou • Přípravný zápas

Máme za sebou přípravné utkání, v němž německý druholigový Bielefeld totálně přejel Jablonec 4:0. Svěřenci trenéra Neuhause se dostali do vedení už po osmi minutách, zaváhání Hrubého využil Keanu Stande. O dalších osm minut později to bylo už o dvě branky, parádním volejem pod břevno se prezentoval Andreas Voglsammer. Další góly padaly až ve druhé půli, avšak zase pouze do jablonecké sítě. Nejprve v 53. minutě tečoval přímý kop Behrendta do vlastní svatyně Jakub Považanec a v 78. minutě upravil na konečných 4:0 Reinhold Yabo, jenž výborně vyřešil samostatný únik. Jablonec tak v přípravě podlehl i druhému zahraničnímu soupeři, Bielefeld naopak ke dvěma výhrám přidává i třetí.

To je ode mě pro dnešek vše. Děkuji za pozornost a u dalších přenosů se budu těšit zase někdy na počtenou. (19:57:55)

90

89
    Tak ani čestného úspěchu se český celek zřejmě nedočká. Na centr sice naskakoval Peřina, avšak v hlavičkovém souboji s Behrendtem neuspěl.

88
    Po faulu záložníka Hartherze ještě bude rozehrávat Jablonec standartní situaci ze zajímavé vzdálenosti od branky.

87
    Na přetažený centr si nabíhal z pravé strany Sýkora. Skvěle ho ale popostrčil Clauss, hráč v zeleném tak míč úplně minul.

86
    Po levé straně se krásně protáhl po narážečce se spoluhráčem Matoušek, který přihrál na střed Fábrymu. Toho ale výborně stínil protihráč, a tak ani nevystřelil.

85
    Německý celek hraje v naprosé pohodě. Je znát, že si hru na rozdíl od soupeře užívá.

84
    Útočná akce českého celku je zastavena, Jan Chramosta přebíral míč v ofsajdovém postavení.

83
    Ze střední vzdálenosti pěkně vypálil Považanec. Ortega však na jeho ránu dobře viděl a vyrazil ji do zámezí.

82
    Avšak do konce zápasu ještě pár minut zbývá a hráči v zeleném se tak ještě chvíli mohou snažit alespoň o čestný zásah.

81
    Na hráčích Jablonce je vidět, že už by nejraději slyšeli hvizd rozhodčího oznamující konec utkání.

80
    Rozběhla se poslední desetiminutovka dnešního zápasu. O vítězi již není pochyb, Bielefeld účastníka Evropské ligy pořádně válcuje.
    78. Reinhold YABO - 0:4

78
    Bielefeld právě vstřelil branku!
    Po krásném přechodu německého celku středem hřiště se do samostatného úniku dostal REINHOLD YABO. Ten udělal efektivní kličku Hanušovi a poté bez problémů poslal míč do prázdné brány.

77
    Jan Chramosta to až příliš přehnal s důrazem, je mu tak po právu odpískán útočný faul.

76
    Nepřený centr jednoho z hráčů v zeleném z pravé strany. Míč mu totiž v klíčové chvíli poskočil, a tak skončil pouze v zámezí.

75
    Pěkný pas na Sýkoru na poslední chvíli odhlavičkoval na roh obránce Clauss.

74
    Zdá se, že Bielefeld se více stáhnul do defenzivy, zřejmě si už chce postrážit pohodlné tříbrankové vedení. Tím se tak otvírá Jabloneckým šance více kombinovat.