Vlašim – Sparta B 2:0 (kon.) | Zagłębie S. – Třinec 2:1 (kon.) | Hr. Králové – Trenčín 1:0 (kon.)
Teplice – Jihlava 2:2 (kon.) | Senica – Slovácko 2:1 (kon.) | Apollon Limassol – Bohemians 1905 0:0 (zruš.)
Slovan Bratislava – St. Pölten 2:0 (kon.) | Jablonec – Bielefeld 0:4 (kon.)
FK Teplice
2:2 (2:0)
FC Vysočina Jihlava
Středa 03.07.2019, 16:30 • AGC Aréna Na Stínadlech, Teplice • Přípravný zápas

Máme za sebou přípravné utkání mezi Teplicemi a Jihlavou, které nakonec končí remízou 2:2. Druholigový celek ve druhé půli přidal na obrátkách a dokázal smazat dvoubrankové manko. v 55. minutě se nejprve po centru z pravé strany prosadil Igor Maksimovič, v 73. minutě pak umístil za záda brankáře odražený balón po své vlastní přihrávce Stanislav Klobása. Teplice tak v pátém přípravném zápasu zapisují první remízu, pro Jihlavu platí totéž.

To je ode mě pro dnešek vše. Děkuji za pozornost a u dalších přenosů se budu těšit zase někdy na počtenou. (18:52:53)

90

89
    Zřejmě poslední šanci zápasu měli hráči prvoligového celku. Kostka ale halvičku po centru z pravé strany namířil nad branku.
    88. Martin Pavlík při střele do prázdné brány pouze orazítkoval tyčku

88
    Brankář Teplic vyběhl proti balónu, ale velmi špatně ho odkopl. Toho se snažil využít jeden z Jihlavských, při snaze trefit prázdnou bránu ale pouze orazítkoval tyč!

87
    Výborné přenesení hry Teplických na levou stranu. Ve vápně se následně dostal k balónu Ljevakovič. Místo balónu ovšem zasáhl protihráče.

86
    Jindráček se po své ráně dožadoval rohového kopu, hlavní rozhodčí však nařizuje odkop od branky.

85
    Z dlouhého nákopu jihlavského gólmana nebude nic. Lacka totiž odstavil od balónu Čmovš.

84
    Dlouhý aut prodloužil Klobása na Beltrana, ten ve složité pozici zamířil nad branku.

83
    Unikajícího Maksimoviče po pravé straně zastavil Vondrášek pouze za cenu autového vhazování.

82
    Jindráček se pěně uvolnil přes dva hráče. Když však chtěl vystřelit, tak mu jeden z nich na poslední chvíli stihl do rány vložit nohu.

81
    Klobása to přehnal s útočnou aktivitou. Podrazil protihráče, čehož si všiml i rozhodčí, jenž píská faul.

80
    Rozběhla se závěrečná desetiminutovka zápasu. Jihlava v průběhu druhé půle smazala dvoubrankové manko a dokonce se snaží i o stržení vedení na svou stranu.

79
    Dlouhý nákop Vysočiny úspěchem neskončil. V hlavičkovém souboji byl lepší obránce prvoligového celku.

78
    Tepličtí jsou evidentně furustrováni průběhem druhé půle, což dokazuje další nedovolený zákrok, o který se zasloužil Ljevakovič.

77
    Z velké dálky vyzkoušel štěstí Beltran. Gólman mohl zůstat v naprostém klidu, tato rána jeho svatyni neohrozila.

76
    Z rohu však nic nebylo. Centr na přední tyč totiž odhlavičkoval do bezpečí stoper Shejbal.