3. etapa: Binche - Épernay | Vítěz: J. Alaphilippe (Quick-Step) (kon.) |
konec
3. etapa: Binche - Épernay
Vítěz: J. Alaphilippe (Quick-Step)
Michal Hladký
Konečné pořadí
1. Julian Alaphilippe (Quick-Step) - bonifikace 15 vteřin
2. Michael Matthews (Team Sunweb) - 6 vteřin
3. Jasper Stuyven (Trek-Segafredo) - 4 vteřiny
4. Greg Van Avermaet (CCC)
5. Peter Sagan (Bora)
Nejaktivnější jezdec třetí etapy
Tim Wellens (Lotto Soudala)
Vrchařská prémie třetí kategorie (15 KM před cílem)
1. Tim Wellens (Lotto Soudal) - 2 body a 8 vteřin
2. Julian Alaphilippe (Quick-Step) - 1 bod a 5 vteřin
3. Michael Woods (EF Education First) - 2 vteřiny
Vrchařská prémie třetí kategorie (24 KM před cílem)
1. Tim Wellens (Lotto Soudal) - 2 body
2. Xandro Meurisse (Wanty - Gobert) - 1
Vrchařská prémie třetí kategorie (29 KM před cílem)
1. Tim Wellens (Lotto Soudal) - 2 body
2. Nairo Quintana (Movistar) - 1
Vrchařská prémie čtvrté kategorie (42 KM před cílem)
1. Tim Wellens (Lotto Soudal) - 1 bod
Sprinterská prémie
1. Paul Ourselin (Total Direct Energie) - 20 bodů
2. Yoann Offredo (Wanty - Gobert) - 17
3. Stéphane Rossetto (Cofidis) - 15
4. Anthony Delaplace (Arkéa Samsic) - 13
5. Tim Wellens (Lotto Soudal) - 11
6. Elia Viviani (Quick-Step) - 10
7. Peter Sagan (Bora) - 9
8. Sonny Colbrelli (Bahrain-Merida) - 8
9. Michael Matthews (Team Sunweb) - 7
10. Andrea Pasqualon (Wanty-Gobert) - 6
11. Michael Mørkøv (Quick-Step) - 5
12. Daniel Oss (Bora) - 4
13. Giacomo Nizzolo (Team Dimension Data) - 3
14. Tony Martin (Jumbo-Visma) - 2
15. Kasper Asgreen (Quick-Step) - 1
1. Julian Alaphilippe (Quick-Step) - bonifikace 15 vteřin
2. Michael Matthews (Team Sunweb) - 6 vteřin
3. Jasper Stuyven (Trek-Segafredo) - 4 vteřiny
4. Greg Van Avermaet (CCC)
5. Peter Sagan (Bora)
Nejaktivnější jezdec třetí etapy
Tim Wellens (Lotto Soudala)
Vrchařská prémie třetí kategorie (15 KM před cílem)
1. Tim Wellens (Lotto Soudal) - 2 body a 8 vteřin
2. Julian Alaphilippe (Quick-Step) - 1 bod a 5 vteřin
3. Michael Woods (EF Education First) - 2 vteřiny
Vrchařská prémie třetí kategorie (24 KM před cílem)
1. Tim Wellens (Lotto Soudal) - 2 body
2. Xandro Meurisse (Wanty - Gobert) - 1
Vrchařská prémie třetí kategorie (29 KM před cílem)
1. Tim Wellens (Lotto Soudal) - 2 body
2. Nairo Quintana (Movistar) - 1
Vrchařská prémie čtvrté kategorie (42 KM před cílem)
1. Tim Wellens (Lotto Soudal) - 1 bod
Sprinterská prémie
1. Paul Ourselin (Total Direct Energie) - 20 bodů
2. Yoann Offredo (Wanty - Gobert) - 17
3. Stéphane Rossetto (Cofidis) - 15
4. Anthony Delaplace (Arkéa Samsic) - 13
5. Tim Wellens (Lotto Soudal) - 11
6. Elia Viviani (Quick-Step) - 10
7. Peter Sagan (Bora) - 9
8. Sonny Colbrelli (Bahrain-Merida) - 8
9. Michael Matthews (Team Sunweb) - 7
10. Andrea Pasqualon (Wanty-Gobert) - 6
11. Michael Mørkøv (Quick-Step) - 5
12. Daniel Oss (Bora) - 4
13. Giacomo Nizzolo (Team Dimension Data) - 3
14. Tony Martin (Jumbo-Visma) - 2
15. Kasper Asgreen (Quick-Step) - 1
Žlutý pro celkového lídra – J. Alaphilippe (Quick-Step)
Zelený pro lídra sprinterské soutěže – P. Sagan (Bora)
Puntíkatý pro lídra vrchařské soutěže – T. Wellens (Lotto Soudala)
Bílý pro nejlepšího mladého jezdce – W. Van Aert (Jumbo-Visma)
1. Julian Alaphilippe (Quick-Step) – bonifikace 15 vteřin
2. Michael Matthews (Team Sunweb) – 6 vteřin
3. Jasper Stuyven (Trek-Segafredo) – 4 vteřiny
4. Greg Van Avermaet (CCC)
5. Peter Sagan (Bora)