konec
5. etapa: Saint-Dié-des-Vosges - Colmar
Peter Sagan (Bora)
Vojtěch Görög
Výsledky páté etapy
1. Peter Sagan 4h 02' 33''
2. Wout van Aert +0''
3. Matteo Trentin +0''
4. Sonny Colbrelli +0
5. Greg Van Avermaet +0''
6. Julien Simon +0''
7. Michael Matthews +0''
8. Nils Politt +0''
9. Jasper Stuyven +0''
10. Julian Alaphilippe +0''
Celkové pořadí
1. Julian Alaphilippe 18h 44' 12''
2. Wout van Aert +14''
3. Steven Kruijswijk +25''
4. George Bennett + 25''
5. Michael Matthews +40''
6. Egan Bernal +40''
7. Geraint Thomas +45''
8. Enric Mas +46''
9. Peter Sagan +50''
10. Greg van Avermaet +51''
Cote de Grendelbruch (prémie třetí kategorie)
1. Tim Wellens - 2 body
2. Toms Skujins - 1 bod
Cote du Haut-Koenigsbourg (prémie druhé kategorie)
1. Tim Wellens - 5 bodů
2. Toms Skujins - 3 body
3. Simon Clarke - 2 body
4. Mads Würtz Schmidt - 1 bod
Cote des Trois-Épis (prémie druhé kategorie)
1. Toms Skujins - 5 bodů
2. Tim Wellens - 3 body
3. Simon Clarke - 2 body
4. Xandro Meurisse - 1 bod
Cote des Cing Chateaux (prémie třetí kategorie)
1. Xandro Meurisse - 2 body
2. Lennard Kämna - 1 bod
Sprinterská prémie v Heiligensteinu
1. Simon Clarke - 20 bodů
2. Mads Würtz Schmidt - 17 bodů
3. Toms Skujins - 15 bodů
4. Tim Wellens - 13 bodů
5. Elia Viviani - 11 bodů
6. Peter Sagan - 10 bodů
7. Michael Matthews - 9 bodů
8. Maximiliano Richeze - 8 bodů
9. Giacomo Nizzolo - 7 bodů
10. Caleb Ewan - 6 bodů
11. Thomas de Gendt - 5 bodů
12. Sonny Colbrelli - 4 body
13. Jan Tratnik - 3 body
14. Daniel Oss - 2 body
15. Marcus Burghardt - 1 bod
1. Peter Sagan 4h 02' 33''
2. Wout van Aert +0''
3. Matteo Trentin +0''
4. Sonny Colbrelli +0
5. Greg Van Avermaet +0''
6. Julien Simon +0''
7. Michael Matthews +0''
8. Nils Politt +0''
9. Jasper Stuyven +0''
10. Julian Alaphilippe +0''
Celkové pořadí
1. Julian Alaphilippe 18h 44' 12''
2. Wout van Aert +14''
3. Steven Kruijswijk +25''
4. George Bennett + 25''
5. Michael Matthews +40''
6. Egan Bernal +40''
7. Geraint Thomas +45''
8. Enric Mas +46''
9. Peter Sagan +50''
10. Greg van Avermaet +51''
Cote de Grendelbruch (prémie třetí kategorie)
1. Tim Wellens - 2 body
2. Toms Skujins - 1 bod
Cote du Haut-Koenigsbourg (prémie druhé kategorie)
1. Tim Wellens - 5 bodů
2. Toms Skujins - 3 body
3. Simon Clarke - 2 body
4. Mads Würtz Schmidt - 1 bod
Cote des Trois-Épis (prémie druhé kategorie)
1. Toms Skujins - 5 bodů
2. Tim Wellens - 3 body
3. Simon Clarke - 2 body
4. Xandro Meurisse - 1 bod
Cote des Cing Chateaux (prémie třetí kategorie)
1. Xandro Meurisse - 2 body
2. Lennard Kämna - 1 bod
Sprinterská prémie v Heiligensteinu
1. Simon Clarke - 20 bodů
2. Mads Würtz Schmidt - 17 bodů
3. Toms Skujins - 15 bodů
4. Tim Wellens - 13 bodů
5. Elia Viviani - 11 bodů
6. Peter Sagan - 10 bodů
7. Michael Matthews - 9 bodů
8. Maximiliano Richeze - 8 bodů
9. Giacomo Nizzolo - 7 bodů
10. Caleb Ewan - 6 bodů
11. Thomas de Gendt - 5 bodů
12. Sonny Colbrelli - 4 body
13. Jan Tratnik - 3 body
14. Daniel Oss - 2 body
15. Marcus Burghardt - 1 bod
1. Xandro Meurisse – 2 body
2. Lennard Kämna – 1 bod
1. Toms Skujins – 5 bodů
2. Tim Wellens – 3 body
3. Simon Clarke – 2 body
4. Xandro Meurisse – 1 bod
1. Tim Wellens – 5 bodů
2. Toms Skujins – 3 body
3. Simon Clarke – 2 body
4. Mads Würtz Schmidt – 1 bod
1. Simon Clarke – 20 bodů
2. Mads Würtz Schmidt – 17 bodů
3. Toms Skujins – 15 bodů
4. Tim Wellens – 13 bodů
5. Elia Viviani – 11 bodů
6. Peter Sagan – 10 bodů
7. Michael Matthews – 9 bodů
8. Maximiliano Richeze – 8 bodů
9. Giacomo Nizzolo – 7 bodů
10. Caleb Ewan – 6 bodů
11. Thomas de Gendt – 5 bodů
12. Sonny Colbrelli – 4 body
13. Jan Tratnik – 3 body
14. Daniel Oss – 2 body
15. Marcus Burghardt – 1 bod
1. Tim Wellens – 2 body
2. Toms Skujins – 1 bod