Škendija – Kalju 1:2 (kon.) | Saburtalo – Šeriff Tiraspol 1:3 (kon.) | HB Tórshavn – Helsinki 2:2 (kon.)
Valletta – Dudelange 1:1 (kon.) | CZ Bělehrad – FK Sūduva 2:1 (kon.) | Feronikeli – New Saints 0:1 (kon.)
FC Saburtalo Tbilisi
1:3 (0:3)
Šeriff Tiraspol
Úterý 16.07.2019, 19:30Liga mistrů (předkola) • 1. předkolo

Hostující celek zvládl skvěle úvod zápasu, během jedenácti minut vstřelit tři branky, a tak byla tříbranková ztráta z prvního zápasu pryč. Ve druhém poločase rozhodl o postupu Tbilisi Rolovič. (21:38:27)

Držení míče: 58 % : 42 %.
    Střely na branku: 3:7. Střely mimo: 5:5. Rohy: 3:3. Ofsajdy: 2:3. Fauly: 14:22.

90+7

90+6
    Uvidíme rohový kop domácích fotbalistů.

90+5
    Gabedava byl nyní nachytaný v postavení mimo hru, jeho tým má stále o jednu branku náskok v celkovém součtu.

90+3
    Saburtalo mohlo rozhodnout o své výhře, ale po skvělém pasu od spoluhráče Diasamidze minul.

90+2
    Tiraspol se nastěhoval na útočnou polovinu, kde se pokouší něco vymyslet. Nyní se však Tambe dopustil útočného faulu.

90+1
    Celkem šest minut se bude nastavovat.

90
    Probíhá poslední minuta poločasu, uvidíme, kolik minut se bude nastavovat.

88
    Diasamidze se propracoval do střelecké pozice, jeho pokus zblokoval Mikulič.

85
    Šeriff už mnoho času momentálně nemá na to, aby dokázal vstřelit další branku. Nyní se však usadil na útočné polovině.

84
    Po delší době registrujeme střelecký pokus, zakončoval Palič, ovšem jeho rána končí mimo branku.

82
    Hostující Tambe byl nachytaný v postavení mimo hru.

82
    Do zajímavé střelecké pozice se dostal Anton, jehož pokus zblokoval Migineišvili.

80
    Střídání v týmu FC Saburtalo Tbilisi: ze hřiště odchází Vagner Goncales, přichází Šindagoridze.

80
    Deset minut hry zbývá do konce zápasu, Tbilisi aktuálně postupují do další fáze předkola.

78
    Nově příchozí hráč se hned po rohovém kopu dostal do střelecké pozice, ale jeho rána končí mimo.

77
    Střídání v týmu FC Saburtalo Tbilisi: ze hřiště odchází Rolovič, přichází Gabedava.

75
    Z pohledu hostujícího celku běží čas velmi rychle, nyní mají blíže k postupu domácí fotbalisté, kteří v tomto zápase sice prohrávají, ale celkově o gól vedou.