Tobol Kostanaj – Jeunesse Esch 1:1 (kon.) | Kajrat – Široki Brijeg 2:1 (kon.) | FK Makedonija – Alaškert 0:3 (kon.)
KF Teuta – Ventspils 1:0 (kon.) | Inter Turku – Brøndby 2:0 (kon.) | Levadia Tallinn – Stjarnan 3:2 (po pr.)
RFS Riga – Olimpija Lublaň 0:2 (kon.) | RoPS Rovaniemi – Aberdeen 1:2 (kon.) | Universitatea Craiova – Sabail 3:2 (kon.)
Dinamo Minsk – FK Liepāja 1:2 (kon.) | Levski – Ružomberok 2:0 (kon.) | Apollon Limassol – Kauno Žalgiris 4:0 (kon.)
Cracovia – Dunajská Streda 2:2 (po pr.) | Haugesund – Cliftonville 5:1 (kon.) | Milsami – FCSB 1:2 (kon.)
Neftçi Baku – Speranța Nisporeni 6:0 (kon.) | CS Petrocub – Larnaka 0:1 (kon.) | Kutaisi – Ordabasy 0:2 (kon.)
Vaduz – Breidablik 2:1 (kon.) | Žalgiris Vilnius – Honvéd 1:1 (kon.) | Zrinjski Mostar – AP Brera Strumica 3:0 (kon.)
Beer Ševa – Laçi 1:0 (kon.) | Niederkorn – Cork City 1:2 (kon.) | Engordany – Dinamo Tbilisi 0:1 (kon.)
B36 Tórshavn – Crusaders 2:3 (kon.) | Hajduk Split – Gżira 1:3 (kon.) | Hibernians – Soligorsk 0:1 (kon.)
Kukësi – Debrecín 1:1 (kon.) | Fehérvár – Zeta 0:0 (kon.) | Mura – Maccabi Haifa 2:3 (kon.)
Norrköping – St Patrick´s 2:1 (kon.) | Shkupi – Pjunik 1:2 (kon.) | Vitebsk – KuPS 1:1 (kon.)
Ballymena – Malmö 0:4 (kon.) | Budućnost Podgorica – Narva 4:1 (kon.) | Domžale – Balzan 1:0 (kon.)
Kilmarnock – Connah's Quay 0:2 (kon.) | Niš – Flora 2:2 (kon.) | Rangers – St Joseph's 6:0 (kon.)
Trnava – FK Radnik 2:0 (3:2 po pen.) | Reykjavík – Molde 0:0 (kon.) | Legia – Europa 3:0 (kon.)
Shamrock – Brann 2:1 (kon.)
Levski Sofia
2:0 (1:0)
MFK Ružomberok
Čtvrtek 18.07.2019, 18:30Evropská liga (předkola) • 1. předkolo

PFC Levski Sofia vyhrála úvodní zápas 2:0, stejný výsledek dokázala uhrát i v domácím utkání, a tak naprosto zaslouženě postupuje do další fáze předkola. Naopak pro hosty z Ružomberoku předkolo končí. Ve dvouzápase nedokázali skórovat. (20:24:47)

Držení míče: 41 % : 59 %.
    Střely na branku: 5:1. Střely mimo: 5:7. Rohy: 3:4. Ofsajdy: 0:0. Fauly: 21:6.

90+3
    90+2. Deni ALAR - 2:0

90+2
    Levski Sofia právě vstřelila branku!
    Po krásné Thiamově přihrávce se ránou z první prosazuje obranou nepokrytý DENI ALAR. Domácí postupují do další fáze předkola. Zakončení bylo nechytatelné.

90+1
    Celkem tři minuty uvidíme navíc.

90
    Dostáváme se do poslední minuty hry ve druhém poločase, uvidíme, kolik minut se bude nastavovat.

88
    Qose fauloval, volný kop pro domácí, Milanov uvedl míč do hry.

MFK rozehrává na polovině hrací plochy. Rychle se pokoušel dostat do střelecké pozice.

85
    Utkání v poklidu míří ke svému konči, domácí fotbalisté i fanoušci vědí, že postoupí do dalšího kola.

84
    Po přihrávce do běhu se ke střele z ostré pozice dostal Novotný. Jeho zakončení však postrádalo přesnost, míč končí za brankovou čárou mimo branku. Výkop od branky.

82
    Mariani to vzal na sebe, jeho dobrá rána končí malý kousek mimo branku. Jeden z nejaktivnějších hráčů Sofie.

81
    Slovenský klub rozehrával rohový kop, centr se snesl před branku a následná rána byla zblokovaná.

78
    Střídání v týmu PFC Levski Sofia: ze hřiště odchází Rainov, přichází Alar.

76
    Domácí Brenkus se dostal do velmi dobré střelecké pozice, jeho rána končí mimo branku, gólman zasahovat nemusel.

76
    Výbornou šanci měl domácí Krajčirik, Běžel sám na branku, ale trefil jen gólmana.

75
    Patnáct minut hry nás dělí od konce zápasu, ve kterém zatím slovenský klub prohrává o gól a celkově má skóre 0:3.