Cincinnati – DC United 1:4 (kon.) | Portland – Orlando City 1:1 (kon.)
Orlando City
Pátek 19.07.2019, 04:10 • Providence Park • Americká MLS

Z mé strany je to vše! Děkuji Vám za pozornost a těším se u sledování dalších přenosů. Pěkný den! (06:09:42)

Držení míče: 63 % : 37 %.
    Střely na branku: 4:1. Střely mimo: 16:1. Rohy: 8:3. Ofsajdy: 1:1. Fauly: 14:10.

Je konec! Orlando nakonec na půdě Portlandu neudrželo vedení a duel tak končí remízou 1:1. Domácí Portland byl sice mnohem aktivnější a vytvořil si několik nebezpečných závarů. Branku však v první půli vsítit nedokázal. Naopak hosté udeřili z jediné náhodné šance, kterou měli. Ve 45. minutě otevřel skóre Santiago Patino! Po změně stran měl domácí celek obrovský tlak, ale dlouho se nemohl dostat do zakončení. Až v 83. minutě vyrovnal hlavou střídající Ebobisse. Ve zbytku duelu se už nic zajímavého nestalo.

90+7

90+7
    Dielna skvěle vystoupil a zmařil slibně se rozvíjející útok Orlanda. Vypadá to, že dnešní duel skončí dělbou bodů.

90+6
    Další akce Portlandu vypadala hodně nadějně, jenže Fernandéz svým přízemním centrem nenašel nikoho v zeleném dresu.

90+4
    Střídání v týmu Portland Timbers: ze hřiště odchází Valentin, přichází Tuiloma.

90+3
    Další nákop na osamoceného Fernandéze se Portlandu vůbec nevyplatil. Odražený míč totiž proskákal do rukavic připraveného brankáře.

90+2
    Hostující brankář na poslední chvíli vyrazil ven z branky a došel si pro prudký centr z pravé strany hrací plochy. Portland však pokračuje v tlaku.

90+1
    Nastavuje se sedm minut!

90
    Domácí stoper Dielna zastavil faulem rodící se útok soupeře a dostává žlutou kartu.

89
    Fernandéz si v pokutovém území brousil zuby na prudký centr z pravé strany, jenže ve velké rychlosti nestihl nastavit svou placírku a přišel o střelu.

88
    Portland zahrával rohový kop. Prudký centr přiletěl na malé vápno, odkud obrana Orlanda odehrála míč pouze na další roh.

87
    Acosta si na vlastní polovině splnil defenzivní povinnosti, když obral o míč statického Blanca. Orlandu se ale nepodařilo odkopnout míč do bezpečí.

86
    Kiještan dostal přihrávku na polovině hřiště a snaží se uklidnit hru Orlanda. Hosté však působí hodně nervózním dojmem.

85
    Valentin potáhl míč vpřed po levé straně a rovněž odcentroval do pokutového území. Jeho pobídku však obránce v bílém prodloužil do bezpečí.
    83. Jeremy EBOBISSE - 1:1

83
    Portland právě vstřelil branku!
    Je vyrovnáno! Portland se nakonec dočkal vytoužené branky! Hosté přišli o míč při přechodu do útoku. Do vápna ihned přiletěl povedený centr, který Fernandéz prodloužil za sebe a JEREMY EBOBISSE jej hlavou o tyč dopravil do sítě!