Dukla Praha – Třinec 2:3 (kon.) | Sokolov – Hr. Králové 0:0 (kon.) | Pardubice – Žižkov 2:1 (kon.)
Líšeň – Varnsdorf 2:2 (kon.) | Prostějov – Vyšehrad 1:0 (kon.)
SK Líšeň 2019
2:2 (2:1)
FK Varnsdorf
Sobota 20.07.2019, 17:00 • SK Líšeň • FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA • 1. kolo

Tolik tedy z Líšně, díky za pozornost a přeji pěkný den. (18:56:36)

Je dobojováno. Líšeň ve svém prvním druholigovém zápase bere bod za remízu 2:2. V prvním poločase byla herně i výsledkově lepší, druhou část už tak ideálně nezvládla. Brzo inkasovala a poté už se nehrál tolik pohledný duel. Urodila se tak asi zasloužená remíza.

90+4

90+4
    Hektický závěr nastavení pokračuje, Líšeň zahrává rohový kop.

90+3
    Hra přerušena pro ofsajd. Blíží se konec tohoto duelu.

90+1
    Velká šance Hladíka, který se obtočil kolem hostujícího obránce a jen těsně minul bránu. Mohlo být rozhodnuto.

90
    Blíží se závěr zápasu, rozhodčí něco málo ještě přidá nad rámec druhého poločasu.

89
    Střídání v týmu FK Varnsdorf: ze hřiště odchází Matyáš Kazda, přichází Daniel Novák.

88
    Domácím nelze v závěru upřít snaha, leč Varnsdorf už zdá se brání remízový výsledek.

88
    Fanoušci cítí, že je třeba podpořit domácí tým. Nadějný průnik Jeřábka nedopadl úplně dobře. Čas však stále běží.

86
    Minaříkova střela neměla potřebné parametry a gólman hostů si pro míč pohodlně došel.

85
    Hladíkova střela z dvaceti metrů prověřila pozornost Samoela, který si ve druhém poločase mnohokrát na míč nesáhnul.