Zlaté Moravce – Dunajská Streda 1:2 (kon.) | Trnava – Sereď 2:0 (kon.) | Ružomberok – Nitra 1:0 (kon.)
MFK Ružomberok
1:0 (0:0)
FC Nitra
Neděle 21.07.2019, 19:00 • Štadión Pod Čebraťom, Ružomberok • Niké liga • 1. kolo

Druhý poločas nám příliš fotbalové krásy nenabídl. Ružomberok byl aktivní, ale nedokázal se dostat do nějakých pěkných šancí. V koncovce se zkrátka hodně trápil. Už to vypadalo na dělbu bodů, ale nakonec se štěstí přece jen přiklonilo na stranu aktivnějšího domácího celku a Dalibor Takáč je šťastným mužem tohoto okamžiku. (20:50:43)

90+3

90+2
    Ružomberok právě vstřelil branku!
    Tak to je pro domácí velké štěstí, kteří se v závěrečných sekundách přece jen prosazují! Za dlouhým míčem šel DALIBOR TAKÁČ, Dávid Šípoš nedokázal odkopnout dlouhý míč a s trochou štěstí se Takáč následně dostal do zakončení a umísťuje míč do prázdné branky.

90+2
    Martin Regáli střílí, škoda pro domácí! Jeho rána mohla být razantnější.

90+1
    V první minutě se domácí zdržovali před šestnáctkou soupeře, ale nedostali se ke střele.

90
    Žlutou kartu dostává Šimon Štefanec (FC Nitra).

89
    Martin Regáli se dostal ke střele z úhlu, ale Dávid Šípoš v poklidu chytil jeho přízemní pokus. Avšak snad první sympatické zakončení domácích za celý druhý poločas.

88
    Dalibor Takáč se už s míčem ocitl za brankovou čarou a bude následovat odkop od nitranské branky.

87
    Ján Maslo to vzal na sebe, ale napálil dobře připravenou hostující zeď.

86
    Ružomberok se připravuje k zahrávání nebezpečné standardní situace a uvidíme, jak naloží s touto situací!

85
    Střídání v týmu MFK Ružomberok: ze hřiště odchází Filip Hašek, přichází Martin Regáli.

84
    Ani s blížícím se koncem zápasu se na hře obou celků nic nemění. Ružomberok už hraje v takové křeči, kdy chce dát branku, ale vůbec se jim nedaří v útočné fázi.

82
    Další z řady nepřesností na straně domácích a těm se čas velmi rychle krátí.

80
    Podhorin nakonec musel předčasně střídat a na jeho místo nastoupil Štefanec.

80
    Přihrávka za obranu Nitry, která si ji pohlídala a další útok domácích, který nebyl dotažen do konce.

79
    S ním však naložili prachbídně...Ružomberoku se nedaří ve druhém poločase výrazněji ohrozit Šípoše v brance.

79
    Ružomberok přetáhl míč na pravou stranu a už se zdálo, že opět jejich útok skončí nezdarem. Nakonec si vybojovali aspoň rohovou možnost.