Real Madrid – Arsenal 2:2 (3:2 po pen.) | CD Guadalajara – Atlético 0:0 (4:5 po pen.) | Bayern – AC Milán 1:0 (kon.)
Juventus – Inter 1:1 (4:3 po pen.)
po penal. (3:2)
Real Madrid
2:2 (0:2)
Arsenal FC
Středa 24.07.2019, 01:06 • FedEx Field (Landover) • International Champions Cup

Z mé strany je to už pro tento zápas všechno. Díky za pozornost a hezký zbytek noci. (03:23:25)

Fauly: 8:12

V prvním poločase byl brzy vyloučen Nacho a penaltu proměnil Lacazette a brzy nato přidal druhou branku Aubameyang. Na konci poločasu však byl vyloučen také Sokratis. Ve druhém poločasu se povedlo vyrovnat Realu po brankách Balea a Asensia a měl i další šance. Největší šanci Arsenalu měli Nelson a Nketiah, ale neuspěli, takže se šlo do penalt. V těch byl šťastnější Real Madrid.

Robbie BURTON

5. série
    3:2
    Je rozhodnuto, protože Robbie Burton překopl branku. Real vítězí na penalty.
    Junior VINICIUS

4. série
    3:2
    Naopak Junior Vinicius měl štěstí, protože Martínez si na jeho střelu sáhl, ale nedokázal ji vyrazit.
    Nacho MONREAL

4. série
    2:2
    Nacho Monreal má velkou smůlu, protože trefil levou tyč branky Courtoise.
    Raphael VARANE

3. série
    2:2
    Je znovu srovnáno, Raphael Varane se trefil razantně pod břevno.
    Bukayo SAKA

3. série
    1:2
    Bukayo Saka předvedl podobné zakončení jako před ním Isco, také on se trefil přesně k levé tyči.
    ISCO

2. série
    1:1
    Isco vyrovnává na 1:1, trefil se naprosto přesně k levé tyči.
    Granith XHAKA

2. série
    0:1
    Granith Xhaka zvolil střelu po zemi doprostřed branky, ale Courtoise nepřekonal.
    Gareth BALE

Petr Sumbal

Branky: 56. Bale, 59. Asensio – 11. Lacazette (pen.), 24. Aubameyang (Lacazette)

Karty:   5. Nacho (REA), 26. Carvajal (REA) – 38. Papastotopoulos (ARS)   10. Nacho (REA) – 39. Papastotopoulos (ARS)