Nitra – Zlaté Moravce 0:1 (kon.) | Trenčín – Ružomberok 1:1 (kon.) | Sereď – Senica 1:1 (kon.)
Slovan Bratislava – Michalovce 3:0 (kon.)
ŠKF Sereď
1:1 (0:0)
FK Senica
Sobota 27.07.2019, 19:00Niké liga • 2. kolo

Druhý poločas byl jednoznačně lepší a přinesl tři gólové momenty. Skóre otevřel Tidiane Djibo Ba, na jeho reagoval Frank Castaneda z penalty, avšak hrdinou se stal nehlídaný žolík Filip Pankarićan. Já vám děkuji za pozornost a přeji hezký večer. (20:54:39)

90+2

90+1
    Senica získala rohový kop, centr odkopl na polovinu Ľubomír Michalík. Tam se nacházel Federico Taborda a nakopl to zpátky.

90
    Hra se prodlouží ještě o 2 nastavené minuty!

89
    Senica se drží na útočné polovině hřiště, ale domácí fantasticky brání své velké vápno.

88
    Senica se musí snažit o vyrovnání. Sereď je však na koni a míč soupeři nepůjčuje.

87
    Dino Špehar z pravé strany šestnáctky soupeře centroval do malého vápna, kde byl zcela volný FILIP PANKARIČAN a ten z první nasměroval míč za gólmana Tabordu. Defenziva Senice výrazně zaváhala.

86
    Alex Iván poslal prudký centr přes Otrísala, Tomáš Košút míč odvrátil. Následně zakončil v dobré pozici Kristián Lukáčik, Taborda si tento pokus pohlídal.

85
    Posledních pět minut do konce řádné hrací doby. Pokud padne nějaký gól, tak může rozhodnout.

83
    Senica se snaží být nadále aktivní a vytvářet tlak na defenzivu Sereďského týmu.

82
    Lovro Cvek po faulu na svou osobu potřeboval ošetření. Center z přímého kopu mezitím zastavil brankář Dejan Iliev.

Dnešní utkání sleduje 425 diváků.

80
    Střídání v týmu FK Senica: ze hřiště odchází Tenton Yenne, přichází Julian Caro Sepulveda.

79
    Střídání v týmu ŠKF iClinic Sereď: ze hřiště odchází Do Amaral Olavo Matheus, přichází Filip Pankarićan.

79
    Žlutou kartu dostává Erik Otrísal (FK Senica).

78
    Alex Iván poslal další dobrý pas před branku soupeře, střídající Roko Jureškin zakončení neobstaral.

77
    Lovro Cvek centroval téměř ze středu pole. Odražený míč zakončil nepřesně Tenton Yenne.

76
    Frank Castaneda si nezpracoval ideálně přihrávku před šestnáctku domácích. Namísto rychlé akce je z toho jen postupný útok.

75
    Patnáct minut do konce řádné hrací doby. Senica je v těchto chvílích aktivnějším týmem.