Hamburg – Darmstadt 1:1 (kon.) | Regensburg – Bochum 3:1 (kon.) | Fürth – Aue 0:2 (kon.)
Wiesbaden – Karlsruher SC 1:2 (kon.)
SSV Jahn Regensburg
3:1 (1:0)
VfL Bochum
Neděle 28.07.2019, 15:30 • Continental Arena, Regensburg • 2. německá Bundesliga • 1. kolo

Máme za sebou utkání prvního kola 2. Bundesligy, v němž Regensburg porazil na domácím hřišti Bochum 3:1. Do vedení poslal domácí celek ve 42. minutě Benedikt Saller, jehož rána skončila v síti za přispění teče obránce. V úvodu druhé půle bylo v táboře Regensburgu ještě veseleji, když se po obrovské chybě Eisfelda a přihrávce Heina trefil Sebastian Stolze. Zápas zdramatizoval v 75. minutě Danny Blum, který bezpečně proměnil nařízenou penaltu. Vyrovnat se ale hostům nepodařilo, naopak v poslední minutě si svěřenci trenéra Selimbegoviče pojistili vítězství, na konečných 3:1 upravil střídající Tom Baack.

To je ode mě pro dnešek vše. Děkuji za pozornost a u dalších přenosů se budu těšit zase někdy na počtenou. (17:37:25)

90+6
    90+5. Tom BAACK - 3:1

90+5
    Regensburg právě vstřelil branku!
    Domácí v závěru stvrzují vítězství třetím gólem! Do otevřené obrany přihrál Albers TOMU BAACKOVI, který sám před gólmanem zakončil nechytatelně k pravé tyči!

90+4
    Pěkný centr z pravé strany si v pokutovém území soupeře našel Weilandt, hlavičku ale poslal přímo do rukavic připraveného Meyera.

90+3
    Žlutou kartu dostává Tom Baack (SSV Jahn Regensburg).

90+2
    Stolze si středem hřiště krásně narazil s Heinem, posléze ovšem nepřesně rozehrál po lajně na Sallera.

90+1
    Ve středu hřiště došlo ke kontaktu mezi Sallerem a Chung-Yongem. Domácí hráč si chvíli poleží, každá vteřinka navíc se počítá.

90
    Hlavní rozhodčí nastavuje nad rámec základní hrací doby čtyři minuty.

89
    Centr Chung-Yonga z pravé strany vypadal nadějně, avšak Correia se parádně vyšplahl do vzduchu a Weilandta přehlavičkoval.

88
    Domácí se po ztrátě protivníka vydali do rychlého brejku, jenže George poslal Grüttnerovi až příliš dlouhou nahrávku.

88
    Žlutou kartu dostává Ulrich Bapoh (VFL Bochum).

87
    Z hranice šestnáctky vypálil na svatyni Meyera Eisfeld. Jeho pokus jen o kousek minul levou tyč.

86
    Regensburg už skutečně brání na vlastní polovině v plné sestavě. Ze všech sil se snaží udržet těsný náskok.

86
    Střídání v týmu VFL Bochum: ze hřiště odchází Thomas Eisfeld, přichází Ulrich Bapoh.

85
    Fotbalisté Bochumi si však rychle dokázali vybojovat balón zpět na svou stranu. Po výkopu gólmana totiž Decarli dokázal přehlavičkovat Georgeho.

84
    Střídání v týmu SSV Jahn Regensburg: ze hřiště odchází Max Besuschkow, přichází Tom Baack.

83
    Střídání v týmu SSV Jahn Regensburg: ze hřiště odchází Sebastian Stolze, přichází Andreas Albers.

82
    Ze standardky nic nebylo. Ještě v letu balónu se útočného faulu dopustil při snaze vytvořit si místo Lorenz.