APOEL – Sutjeska 3:0 (kon.) | Kalju – Celtic 0:2 (kon.) | Maccabi Tel Aviv – Kluž 2:2 (kon.)
Basilej – Eindhoven 2:1 (kon.) | Dinamo Záhřeb – Saburtalo 3:0 (kon.) | Valletta – Ferencváros 1:1 (kon.)
Olympiakos – Plzeň 4:0 (kon.)
Maccabi Tel Aviv
2:2 (1:2)
CFR Kluž
Úterý 30.07.2019, 19:00Liga mistrů (předkola) • 2. předkolo

Máme za sebou odvetné utkání druhého předkola Ligy mistrů mezi Maccabi Tel-Avivem a Kluží, které skončilo 2:2 a do další fáze tedy postupuje úřadující rumunský mistr. Do vedení se dostali domácí po čtvrthodině hry, kdy zaváhání obránce využil Nick Blackman. Radost však netrvala dlouho, o čtyři minuty později totiž nařízenou penaltu proměnil Emmanuel Culio. Hosté v závěru poločasu převrátili vývoj utkání na svou stranu, když vyraženou střelu Culia poslal do sítě Marco Rondon. Izraelský celek už se zmohl pouze na vyrovnání, na konečných 2:2 upravil v úvodu druhé půle střídající Yonatan Cohen. Ve třetím předkole se Kluž může těšit na pikantní souboj s Celticem, na Maccabi zbyla "pouze" Evropská liga.

To je ode mě pro dnešek vše. Děkuji za pozornost a u dalších přenosů se budu těšit zase někdy na počtenou. (21:02:22)

90+7

90+6
    Domácí se už ani tolik neženou dopředu, utkání dohrávají na vlastní polovině s míčem na kopačkách.

90+5
    O postupu Kluže již není pochyb. Za dvě minuty fotbalisté Maccabi jen těžko vstřeí dva góly.

90+4
    Opět se Emmanuel Culio ocitl na zemi a zase to bylo za přispění faulu. Hříšníkem se stal Shechter.

90+3
    Nahrávka středopolaře Glazera rozhodně nebyla z kategorie nejpřesnějších. Skvěle ji přečetl a vystihl Mihai Bordeianu.

90+2
    Do otevřené obrany vlétl Djokovič, narazil ale na posledního bránícího obránce, jímž byl Piven.

90+1
    Hlavní rozhodčí nastavuje nad rámec základní hrací doby šest minut.

90
    Andrei Burca zatáhl za dres unikajícího Shechtera. Zde o žluté kartě nemůže být nejmenších pochyb.

89
    Culio obdržel v hlavičkovém souboji úder loktem od Peretze. Sudí okamžitě přerušuje hru a píská faul.

88
    Pas z rohu nebezpečně proletěl pokutovým územím, nikdo ho však do Arlauskisovy brány dostat nedokázal. Hostující gólman se na spoluhráče pořádně zlobí za pasivitu.

87
    Dalekonosná rána Glazera nebyla vůbec špatná, stoper Vinicius ji na poslední chvíli zblokoval na rohový kop.

86
    Střídání v týmu Maccabi Tel-Aviv FC: ze hřiště odchází Billel Omrani, přichází Andrei Muresan.

85
    Teď už Geraldes nahrával dopředu, jenže spoluhráč Cohen už nezasthl kulatý nesmysl na hrací ploše.

84
    Geraldes chtěl nahrávat směrem dopředu, jenže prostě neměl komu, a tak se musel otočit a přihrát Jairovi.

83
    Nyní ovšem o simulování rozhodně nemůže být řeč. Giedrius Arlauskis odstupoval proti centru a přitom se bolestivě udeřil o tyčku.

82
    Střídání v týmu CFR Kluž: ze hřiště odchází Mario Rondon, přichází George Tucudean.

81
    Paun se po střele jen velmi těžko sbírá z trávníku. Těžko říci, zda ho skutečně něco bolí, nebo jde jen o šetření drahocenného času.