APOEL – Sutjeska 3:0 (kon.) | Kalju – Celtic 0:2 (kon.) | Maccabi Tel Aviv – Kluž 2:2 (kon.)
Basilej – Eindhoven 2:1 (kon.) | Dinamo Záhřeb – Saburtalo 3:0 (kon.) | Valletta – Ferencváros 1:1 (kon.)
Olympiakos – Plzeň 4:0 (kon.)
La Valletta FC
1:1 (1:0)
Ferencváros Budapešť
Úterý 30.07.2019, 20:00 • Centenary Stadium, Ta' Qali • Liga mistrů (předkola) • 2. předkolo

To je dnes ode mě vše, děkuji vám za pozornost. (21:56:52)

Držení míče: 48 % : 52 %.
    Střely na branku: 2:5. Střely mimo: 3:1. Rohy: 3:3. Ofsajdy: 0:2. Fauly: 7:6.

Je konec. Ferencvárosi TC postupuje do 3. předkola, když v odvetě remizovalo na půdě La Valletty 1:1 a celkově tak vyhrálo 4:2.
    Hosté byli od začátku lepším týmem a dostávali se do šancí, ale ve 27. minutě domácí získali pokutový kop, který proměnil Fontanella. V 60. minutě ovšem srovnal Nguen. Posléze se domácí snažili zdramatizovat tento dvojzápas, ale to se jim už nepovedlo.

90+3

90+2
    La Valletta to ještě zkouší po levé straně, ale následně míč končí opět jen v zámezí za bránou.

90+1
    Domácí sice získali rohový kop, ale posléze skončil balón jen v zámezí a vypadá to, že o postupujícím je rozhodnuto.

90
    Rozhodčí nastavuje tři minuty navíc.

90
    Střídání v týmu La Valletta FC: ze hřiště odchází Picciolo, přichází Tonna.

89
    Dibusz nyní zachránil hosty od obdržení branky, ale La Valletta má k dispozici ještě rohový kop.

87
    La Valletta získala přímý kop a může tak zdramatizovat utkání.

85
    Střídání v týmu Ferencvárosi TC: ze hřiště odchází Nguen, přichází Varga.

85
    Nyní ale přichází jen další faul ze strany hostů a šance skórovat pro maltské mužstvo.

84
    Posléze se domácí hráč Messias dostal až ke střela na bránu, ale s tou si brankář Dibusz poradil bez problémů.

83
    La Valletta získala na své polovině autové vhazování.

82
    Tentokrát se domácí dopustili faulu, ale z následného volného kopu nepřišlo nic vážnějšího.

80
    Střídání v týmu La Valletta FC: ze hřiště odchází Muscat, přichází Monticelli.

79
    Momentálně se hraje hlavně ve středu hrací plochy.

77
    Posléze se dopředu dostali domácí, ale ani tentokrát z toho nic nebylo.

76
    Signevič se málem po minutě na hrací ploše zapsal mezi střelce, ale Bonella nedokázal překonat!

Michal Raška

Branky: 27. Fontanella (pen.) – 60. Nguen

Karty:   22. Pena Beltre (VTT), 61. Muscat (VTT) – 18. Ihnatenko (FTC), 45. Lanzafame (FTC)

La Valletta FC: Bonello – Pena Beltre, Borg, Camilleri (C), Zerafa – Dimech (74. Nwoko), Muscat (80. Monticelli), Tulimieri – Yuri, Fontanella, Picciolo (90. Tonna)
    Náhradníci: Cini – Gill, Micallef, Monticelli, Nwoko, Scerri, Tonna

Ferencváros Budapešť: Dibusz – Lovrencsics (C), Blažič, Dvali, Čivič – Ihnatenko (33. Siger), Charatin – Zubkov, Škvarka, Nguen (85. Varga) – Lanzafame (75. Signevič)
    Náhradníci: Grof – Bole, Frimpong, Heister, Siger, Signevič, Varga

Rozhodčí: Jonathan Lardot – Florian Lemaire, Romain Devillers (vš. BEL)
    24.07.2019
    Ferencváros - Valletta 3:1

Branky: 19. Bonello (vla.), 36. Lanzafame (pen.), 59. Lanzafame (Zubkov) – 85. Yuri (Fontanella)

Karty:   15. Borg (VTT), 35. Pulis (VTT), 38. Tulimieri (VTT), 52. Zerafa (VTT)   90+4. Borg (VTT)

Držení míče: 54 % : 46 %.
    Střely na branku: 10:4. Střely mimo: 2:4. Rohy: 5:2. Ofsajdy: 3:2. Fauly: 17:14.