Lincoln – Ararat-Armenia 1:2 (kon.) | FK Sūduva – Tre Penne 5:0 (kon.) | Dudelange – Škendija 1:1 (kon.)
Feronikeli – Slovan Bratislava 0:2 (kon.)
F91 Dudelange
1:1 (0:0)
Škendija Tetovo
Úterý 30.07.2019, 17:55 • Stade Josy Barthel, Lucemburk • Evropská liga (předkola) • 2. předkolo

Z tohoto zápasu je to vše, děkujeme za pozornost. (20:04:32)

Střely na branku: 9:8. Střely mimo: 8:10. Rohy: 4:5. Ofsajdy: 0:4. Fauly: 11:18.

Ve třetím předkole Evropské ligy narazí lucemburské Dudelange na Nõmme Kalju z Estonska.

To byl zápas! Oba týmy hořely v zadních řadách, a tak byl na obou stranách k vidění nespočet velkých šancí. Oba brankáři ve spolupráci s třikrát trefenými tyčemi přesto drželi čistá konta až do osmasedmdesáté minuty, kdy se po rohovém kopu ujala hlavička domácího obránce Ricarda Delgada. Tetovo se nevzdalo a i bez vyloučeného Muslia snížilo z přímého kopu Agima Ibraimiho. Na vstřelení druhého gólu, který by dostal dvojzápas do prodloužení, už ale čas nemělo. Severomakedonský klub dokonce dohrával v sedmi hráčích do pole, za jasně červený faul a následné protesty byli odesláni do kabin Nafiu a Agim Ibraimi.

90+6

90+5
    Agim Ibraimi neudržel nervy, při protestech proti zasloužené červené kartě dal hlavnímu rozhodčímu dokonce hlavičku a jako třetí hráč Tetova zamířil do sprch ještě před závěrečným hvizdem.

90+5
    Bez trestu neodešel ani Zeni Husmani, jehož protesty byly odměněny kartičkou žluté barvy.

90+4
    Hosté vsadili vše na jednu kartu a nechali zcela otevřená zadní vrátka. DO nich měl namířeno Natami, kterého v rychlém kontru zezadu povalil Nafiu a dostal za to rovnou červenou kartu.
    90+2. Agim IBRAIMI - 1:1

90+2
    Škendija právě vstřelila branku!
    Tak přeci jen se z úplného závěru stává drama! Zahov jednoduše zastavil přímý kop Sinaniho. Po rychlém rozehrání na druhé straně fauloval Schnell AGIMA IBRAIMIHO a ten se z nařízené standardní situace nemýlil. Kips marně skákal ke své pravé tyči.

90+1
    Velké trápení Tetova bude trvat ještě čtyři minuty, které jsou nastaveny nad rámec druhého poločasu.

90
    Střídání v týmu F91 Dudelange: ze hřiště odchází Mario Pokar, přichází Mickael Garos.

89
    Agim Ibraimi se na rohu pokutového území dostal do obležení tří obránců, přes které neprošel. O chvíli později byl pro změnu odpískán faul Alimiho na Natamiho.

88
    Kips si pohlídal neškodný centr z levé strany a rychle rozehrál. Fotbalisté Dudelange se lehce dostali do křídelního prostoru, jenže špatný první dotek Natamiho poslal míč do autu.

87
    Zmar Tetova krásně dokreslila i nařízená standardní situace. Alimi se při centru pořádně ukopl a vysloužil si akorát tak posměch ze strany domácích fanoušků.