3:5 (0:2, 1:1, 2:2)
HC Dukla Jihlava
Úterý 30.07.2019, 18:24 • Zimní stadion Olomouc • Přípravné zápasy juniorů

Ode mě je to pro dnešek vše. Já se s Vámi loučím a děkuji Vám za pozornost. Budu se těšit zase někdy příště u online přenosů z olomouckého zimního stadionu, na viděnou! (20:21:58)

Kohoutům se nedá upřít snaha o další branku, ale skóre už se neměnilo a Jihlava tak dnes vítězí 5:3! V poslední třetině odskočila svému soupeři na bezpečný náskok po brankách Zbyňka Vlka a Pavle Vojnoviče. Šest minut před koncem se sice podařilo ještě snížit Davidu Štefkovi, další úder ale přišel až v poslední minutě, kdy se trefil Jan Štědrý a bylo už pozdě na to pomýšlet na nějaký obrat. Je to tedy Dukla, kdo letošní přípravu zahájil vítězně!

59:36
    Olomouc právě vstřelila branku!
    Domácí se vracejí na rozdíl dvou branek, ačkoliv na drama už zřejmě pomýšlet nemohou. JAN ŠTĚDRÝ se nijak nerozmýšlel a z levé strany poslal puk do šibenice. Asistence: Lukáš Pírek.

59:28
    Protiútok Kohoutů zastavuje postavení mimo hru.

59:11
    Krajíček vypíchl puk olomoucké obraně, ale ztratil rychlost a domácí ho k zakončení nepustili.

58:26
    Ve zmatku před brankou hostů se dostával k dorážce Krupa, ale obránci Jihlavy mu nedovolili zamířit.

57:48
    Havel naskočil z trestné lavice a hned se vrhl do útoku. Jeho střelu však Mokrý srazil na zadní mantinel.

57:32
    Klesla nahodil puk od modré čáry. Chaloupek byl opět připraven.

56:46
    Olomouc se na dlouho v útočném pásmu neusadila. Smolko vrací puk za branku Mokrého.

56:18
    Smolko zahrozil i v oslabení, jeho střela ale mířila jen vedle branky.

55:42
    Olomouc čeká další přesilovka. Dvě minuty za pozdní dohrání si odpyká Marián Havel (JIH).

55:21
    Hra se drží v obranném pásmu Jihlavy, obě strany si však vyměňují puk jako horkou bramboru.

54:33
    Štefka mířil nad pravý beton Chaloupka, zasáhl ale jeho okraj a puk tak končí vedle branky.

54:08
    Tečovaný pokus olomouckých hráčů zamířil těsně vedle branky.

53:26
    Přesně s návratem Havla na led se DAVID ŠTEFKA trefuje do jihlavské sítě a snižuje na 2:5. Asistence: Vojtěch Mokrý.

53:00
    Další Kučerův pokus nemířil vůbec špatně, Chaloupek ale zasáhl pravým ramenem.

52:26
    Kučerův pokus srazili bránící hráči vysoko nad branku.

52:03
    Jihlavští o mantinel posílají puk až za branku Mokrého.

Martin Vavruša

Branky a nahrávky: 24. Ministr (Kučera), 54. Štefka (Mokrý), 60. Štědrý (Pírek) – 4. Čermák (Vyvial), 9. Dvořák, 22. Kardoš (Doležal), 44. Vlk (Grauer), 48. Vojnovič (Vyvial)

HC Olomouc: Mokrý (Hasala) – Vosátko, Pírek, Klesla, Mader, Přecechtěl, Hladiš, Nekvapil, Štefka, Štědrý, Kalač, Ministr, Kučera, Tomajko, Tarnoczy, Krupa, Ruda, J. Tichý, O. Tichý, Rosecký, Přidal.
    HC Dukla Jihlava: Chaloupek (Krejčí) – Tůma, Smolko, Ludvík, Křišťa, Dvořák, Kratochvíl, Grauer, Pětník, Čermák, Vlk, Machovský, Krajíček, Vojnovič, Doležal, Kardoš, Havel, Vyvial.

Rozhodčí: Kika – Bubela, CIk