K. Vary – Jekatěrinburg 2:4 (kon.) | Olomouc – Kokšetau 2:3 (2:3 po s.n.) | Litoměřice – Litvínov 2:4 (kon.)
Chomutov – Ústí n/L 6:3 (kon.) | Kladno – Slavia 6:4 (kon.) | Přerov – Opava 2:4 (kon.)
HC Energie Karlovy Vary
2:4 (1:3, 0:0, 1:1)
Avtomobilist Jekatěrinburg
Čtvrtek 01.08.2019, 17:00 • KV Arena, Karlovy Vary • Přípravné zápasy

Z tohoto online přenosu je to ode mne vše, děkuji, že jste ho sledovali a u dalších se budu těšit napočtenou. Jakub Mahr (19:15:51)

Poslední třetina přinesla gól na každé straně. Ve třiačtyřicáté minutě se prosadil Mozer, který jako jediný překonal Kuchaře dorážkou střely Litovčenka. Druhou branku domácím zajistil Rohan, ten po Kubkově nahození přebral puk a zkušeně jej poslal pod víko Fominovi klece. Do konce měli domácí více šancí, proměnit však dokázali jen jednu již zmiňovanou. Zkušené mužstvo z KHL prokázalo své kvality, západočeský tým se však tomuto soupeři postavil a předvedl minimálně po herní stránce solidní výkon. Další zápas v rámci přípravných utkání si
    HC Energie Karlovy Vary zahraje proti Spartě ve čtvrtek 8.8.

59:38
    Energie zkouší poslední útočnou akci.

59:26
    Nahození ze středního pásma končí až za klecí hostí a je odpískán icing.

58:45
    Vondráček pálil od modré, bohužel ani jemu se nepodařilo překonat Fomina.

58:01
    Běží poslední dvě minuty třetí třetiny.

57:40
    Jakubu Flekovi to tam dnes nepadá, obdrženou přihrávku zpracoval, nepodařilo se mu ale obelstít obránce hostí.

Dnešní utkání sleduje 2884 diváků.

56:40
    Višněvskij pálil, puk ale letěl moc vysoko a skončil v ochranné síti.

55:45
    Hosté kombinovali před Kuchařem, do jedné z přihrávek ale zasáhla karlovarská obrana a už to vypadalo na další únik, Avtomobilist ale rychle dobruslil kotouč a vrátil jej zpět před domácího gólmana.

54:52
    Beránek byl v úniku zastaven až v levém kruhu, ke střele se ale díky včasnému zákroku obrany nedostal.

54:21
    Ke střele se dostal znovu Flek, střelou zleva však nasměroval puk do ochranné sítě.

52:45
    Hráči Avtomobilistu jezdí do karlovarského pásma jako středověcí nájezdníci, ze třetiny je ale zatím vždy dostalo vyhození domácích.

51:13
    Sexton se dostal do úniku a rychle zakončil, Kuchař ale dokázal zastavit i následnou dorážku.

50:50
    Flek obdržel přihrávku za kruhu a tvrdě vystřelil, puk však našel cíl na mantinelu za klecí hostí.

49:34
    Energie obsadila útočné pásmo, jak rychle se do něj ale dostala, tak rychle musela bruslit zpět.

48:25
    Kohout dostal přihrávku do pohybu, před vstupem do útočné třetiny jej o puk připravili hráči Jekatěrinburgu.
    47:00 ROHAN - 2:4

Jakub Mahr

Branky a nahrávky: 15. Šafář, 47. Rohan (Kubka) – 6. Holland (Sexton), 9. Dawes (Macek, Bodrov), 15. Obidin (Garajev), 43. Mozer (Kučerjavenko, Litovčenko)

HC Energie Karlovy Vary: Novotný (Kuchař) – Plutnar, Šenkeřík, Eminger, Kubka "A", Rulík, Rohan, Šafář, Stříteský – Rachůnek, Gríger, Beránek, Flek, Knotek, Vondráček "A", Hlava, Skuhravý "C", Gorčík, Kverka, Koblasa, Kohout
    Avtomobilist Jekatěrinburg: Fomin (Gross) – Berezin, Batyršin, Mamkin, Bodrov "A", Ščemerov, Višněvskij, Trjamkin "A" – Dawes "C", Sexton, Golyšev, Platt, Macek, Holland, Popov, Kučerjavenko, Litovčenko, Obidin, Garajev, Mozer

Rozhodčí: Svoboda, Šindel – Malý, Brejcha