Dánsko – Česko U19 1:4 (kon.) | Slovensko – Německo 3:0 (kon.)
Slovensko
3:0 (0:0, 3:0, 0:0)
Německo
sk Čtvrtek 01.08.2019, 18:00 • Zimný štadión mesta Poprad • U20 Summer Hockey Challenge

53:49
    Dvojnásobná slovenská presilovka trvajúca 58 sekúnd. Philip Mass odchádza na trestnú lavicu za držanie.

52:47
    Vhodná príležitosť pre našich mladíkov na potvrdenie očakávaného víťazstva. Dve minúty dostáva Dennis Lobach za hákovanie.

47:57
    Oba tímy už sú v plnom počte, no počet hráčov na ľade sa opäť bude meniť. Dve minúty za nedovolenú hru vysokou hokejkou dostáva Nemec Justin Schütz.

45:40
    Po prerušení hry nastala pred slovenskou bránkou menšia strkanica. Po dve minúty za hrubosť dostávajú Marcel Dlugoš a Leon Hüttl. Hrá sa vo formáte 4 proti 4.

43:39
    Slovensko bude hrať v oslabení. Dve minúty za hákovanie dostáva Oliver Okuliar.

41:43
    Budú sa udeľovať tresty. Presilovku si zahrá Slovensko, dve plus desať minút za vrazenie na mantinel dostáva Tim Fleischer.

39:45
    V závere druhej tretiny získava presilovú hru Slovensko. Erik Betzold dostáva dve minúty za podrazenie.

33:13
    Slovenský tím bude hrať trinásť sekúnd presilovku o dvoch hráčov. Tim Fleischer je potrestaný dvomi minútami za seknutie.

31:26
    Nemecká presilovka sa predčasne končí. Dve minúty za nedovolené bránenie dostáva práve Sebastian Hon.

30:18
    Nemecko môže vyrovnať, šancu na to má v presilovke. Marek Minárik dostáva dve minúty za nedovolenú hru vysokou hokejkou.

25:50
    Končí sa slovenská presilovka o dvoch hráčov. Oliver Okuliar dostáva dve minúty za podrazenie.

24:49
    A bude z toho dvojnásobná dlhotrvajúca početná prevaha. Dve minúty za seknutie dostáva aj Alexander Dersch.

24:37
    Slovensko bude hrať druhú presilovku v stretnutí. Dve minúty za faul kolenom dostáva Eric Mik.

07:38
    Slovensko si zahrá prvú presilovku v zápase. Za napadnutie je na dve minúty vylúčený Taro Jentzsch.