HC Škoda Plzeň
4:2 (2:0, 1:2, 1:0)
Mountfield HK
Čtvrtek 01.08.2019, 14:00 • Home Monitoring Aréna • Přípravné zápasy dorostu

To je ode mě pro dnešek vše, s přáním hezkého zbytku čtvrtečního odpoledne se s Vámi loučím a u dalších zápasů se opět budu těšit, na shledanou. (16:01:45)

Je rozhodnuto. Plzeňské mladé pušky zvládly své první utkání, když porazily na svém ledě bronzový celek z loňské sezóny. Domácí se v první třetině zaslouženě dostali do dvoubrankového vedení, to sice ztratili, ale díky dalším dvěma přesně mířeným ranám vyhráli 4:2.

59:55
    Dnes už se nestane vůbec nic...

59:33
    Rozhodčí přerušuje hru. Kapitán Plzně Páník dostal tvrdý direkt do kolena a jen tak tak dobruslil na střídačku.

59:18
    Další pumelice kapitána Havlíčka, nyní ale branku přestřelil.

58:53
    Fantastický zákrok Vondraše ramenem proti střele Havlíčka od modré čáry.

Hosté to zkoušejí v šesti.

58:35
    Oddechový čas pro hosty.

58:08
    Plzeň právě vstřelila branku!
    Je zřejmě rozhodnuto. Přihrávka Samuela Schindlera byla sice sražená, ale DANIEL KAISER si puk přesto našel a střelou mezi betony zvyšuje na rozdíl dvou branek. Asistence: Schindler.

57:39
    Králík se snažil objet bránu a zakončit u druhé tyče. Než se tam ale stačil hostující hráč dostal, brankář Vondraš už na něj čekal s kafíčkem v ruce.

56:39
    Plzeňští jeli tři na dva, ale nic z toho nebylo. To se jistě trenérům líbit nebude, tyhle situace musí být vždy zakončený střelou.

55:52
    Velký boj o puk za brankou Vondraše. Hosté se nechtějí smířit s porážkou a jdou si tvrdě za vyrovnáním.

55:01
    Před námi je závěrečných pět minut utkání, dočkáme se ještě nějaké zápletky?

54:30
    Brožek napřáhl až ke stropu haly, ale střelou od červené čáry Vondraše nepřekonal.

53:48
    Tečovaná střela Jánského skončila v ochranné síti vysoko nad brankou.

53:00
    Hráči Mountfieldu drželi dobrou půl minutu puk v útočném pásmu, ale ve finále z toho nic nebylo, jelikož Vondraš si žádný zákrok nepřipsal.

52:22
    Budina rozjel rychlostní souboj o puk, ten nakonec hostující hráč i vyhrál a tak se zakázané uvolnění nepíská.

51:09

Jakub Štěrba

Branky a nahrávky: 6. Matoušek (Kreuzman), 18. Holý (Schindler), 37. Dolhý, 59. Kaiser (Schindler) – 23. Brožek (Sláma), 29. Beneš (Novotný)

HC Škoda Plzeň: Bočan (41. Vondraš) – Houdek, Špaček (A), Kanta, Páník (C), Jánský, Dolhý, Schindler, Plecitý, Dvořák, Hauser, Dáňa (A), Pešek, Soukup, Václavík, Holý, Kaiser, Schindler, Matoušek, Steinbrucker, Kreuzman
    Mountfield HK: Tichý (Žalčík) – Havlíček (C), Boukal, Králík, Řehák, Beran, Kulhánek, Budina (A), Beneš Matěj, Novotný, Jirků (A), Brožek, Beneš Michal, Cerman, Souček, Sláma