Vítkovice – Vyšehrad 4:2 (kon.) | Ústí n. L. – Prostějov 3:1 (kon.)
FK VIAGEM Ústí nad Labem
3:1 (0:0)
1. SK Prostějov
Pátek 02.08.2019, 18:00 • Městský stadion, Masarykova 780/228, Ústí nad Labem-Bukov • FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA • 3. kolo

Druhé dějství předehrávky 3. kola FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY ČR nabídlo po bezbrankové první půli v součtu čtyři branky. Skóre otevřel v 58. minutě Lukáš Matějka, vyrovnat se podařilo o dvacet minut později střídajícímu žolíkovi Janu Šteiglovi. Vedení vrátil Armě v 83. minutě Jiří Miskovič, pojistku přidal za čtyři minuty Marek Krátký.

Z Ústí nad Labem je to ode mě pro dnešek vše, těším se na počtenou opět někdy příště. Zdeněk Kamínek ml. (20:26:40)

:

Pozápasové statistiky:

Branky:
    58. Matějka, 83. Miskovič, 87. Krátký – 78. Šteigl.
    ŽK: 75. J. Peterka – 47. Schuster, 52. Střeštík, 54. Pernackyj, 90. Biolek, 90+2. Šteigl.
    Střely na branku: 4:4 (1:3).
    Střely mimo branku: 6:5 (3:3).
    Rohové kopy: 6:2 (4:2).
    Ofsajdy: 0:1 (0:1).
    Fauly: 6:23 (4:7).

90+3
    Konec zápasu po nastavení dvou minut a pěti sekund.

90+2
    Zápas se dohrává na útočné polovině Army.

90+2
    Střídající Jan Šteigl (PRO) po zákroku na Jana Peterku uviděl žlutou kartu.

90+1
    Jan Cihlář nastaví ve druhé půli dvě minuty.

90
    Fortune Akpan Bassey faulován na útočné polovině. Žlutou kartu obdržel Matěj Biolek (PRO).

89
    Arma se poučila, drží balón na vlastní polovině a nikam se nežene.

87
    Ústí nad Labem právě vstřelilo branku!
    Přečíslení využívají domácí k navýšení vedení! Fortune Akpan Bassey s balónem na středu vyčkal a servíroval na pravou stranu MARKU KRÁTKÉMU. Posledně jmenovaný lobem k opačné tyči přelstil gólmana Prostějova.

86
    Stoper Jiří Pimpara se zmohl pouze na odkop míče k půlicí čáře.

83
    Arma zpět ve vedení! Další střídající hráč se zapisuje do listiny střelců! Za asistence Lukáše Matějky z pravé strany se ze středu prosazuje JIŘÍ MISKOVIČ, jenž nedal Miloslavu Brédovi šanci na nějakou reakci.

80
    Poslední střídání v tomto utkání. Aleš Křeček stahuje ze hřiště Matěje Valentu, na jehož místo přichází Fortune Akpan Bassey.

78
    Prostějov právě vstřelil branku!
    Je vyrovnáno! Žolík Oldřicha Machaly JAN ŠTEIGL se odvděčuje nejlepším možným způsobem, když po standardní situaci po přihrávce Oleksandra Pernackyho prostřelil Mariána Tvrdoně.