5:2 (0:2)
SK Klatovy 1898
Pátek 02.08.2019, 18:00 • V Lipkách, Dobříš • MOL Cup • Předkolo

To je z naší strany vše, my děkujeme za pozornost a někdy zase na viděnou. (20:08:45)

Zápas je u konce! Dobříš po velkolepém obratu nakonec postupuje do 1. kola MOL Cupu! Klatovské hráče nečeká lehká cesta domů, v poločase totiž vedli o dvě branky!

První půlka je za námi. Klatovy po čtyřiceti pěti minutách hry zaslouženě vedou 2:0, kdy se dvakrát gólově prosadil rychlonohý František Diviš. První branka padla v 7. minutě, kdy se celá dobříšská obrana zapomněla a nechala Diviše v klidu přelobovat vysoko postaveného gólmana. Druhý gól v prvním poločase padl po chybce dobříšské pravé strany, když nechala jednoduchým pasem do běhu uniknout Diviše. Ten si přízemní střelou k tyči poradil s dobříšským brankářem a vstřelil tak svou druhou branku v utkání.

V druhém poločase byl vidět velkolepá šou v podání Dobříše. Ta totiž během jednoho poločasu dokázala vstřelit rovnou pět branek! Gólový výpis načal dvěma zásahy při svém debutu v černo-bílém dresu Kopečný. Obrat dokončil Puchmajer a další dvě branky přidal střídající Junek. Velkou zásluhu na parádním výsledku měl i střídající Maryška.

90

89
    Dobříš právě vstřelila branku!
    Demolice Klatov dorovnána! PATRIK JUNEK dostal výborný pas za obranu a šajtlí našel mezírku mezi nohou a rukou západočeského gólmana. Rozhodčí se navíc rozhodl ihned po jeho brance ukončit dnešní utkání! Dobříš postupuje do 1. kola MOL Cupu!

88
    Klatovy mají výhodu autového vhazování, hráči v červeném se už ale stěží dostávají do útoku, vypadá to, jakoby jim došli všechny síly.

88
    Dlouhý pas na nabíhajícího dobříšského útočníka byl trochu přetažený a skončil až v rukavicích klatovského gólmana.

87
    Střídání v týmu SK Klatovy 1898: ze hřiště odchází Cibulka, přichází Vacek.

87
    Útočný faul při hlavičkovém souboji znamená, že Dobříš získá cenný čas navíc.

86
    Taktický faul na polovině hřiště, všichni domácí hráči už jsou na vlastní polovině.

85
    Centr po nakrátko rozehraném rohu Dobříše skončil v rukavicích Rojíka.

84
    Michal Lukeš se pokusil zatočit svůj centr do branky, míč nakonec ale celé vápno i s brankou přeletěl.

83
    Ondřej Puchmajer omylem kopl Michala Lukeše, rozhodčí sice proti dobříšskému záložníkovi nazlobeně běžel, nakonec mu ale udělil pouze pokárání.

82
    Štěpán Maryška si sice perfektně zpracoval míč, jeho pas na druhou stranu hřiště už tak dobrý nebyl a našel hráče v ofsajdu.

81
    Dobříš nenechává nic náhodě a svého soupeře nepouští za polovinu. Dobříšští fanoušci navíc spolupracují se svým týmem a balóny podávají velmi pomalu.

79
    Rychlý západočeský brejk ukončil povinným obranným zákrokem jeden z domácích stoperů. Dobříš nedává nic náhodě a svého soka tlačí.

78
    Jaroslav Rojík si vyskočil pro centr letící malým vápnem a zvýšil si tak pošramocené sebevědomí po třech chybách v dnešním utkání.

78
    Dobříš tlačí. Klatovská obrana teď sotva ustála další nadějnou dobříšskou šanci po rohu.

77
    Další velká šance pro Dobříš! Střelu zpoza vápna tečoval jeden z domácích hráčů. Jaroslav Rojík měl co dělat, aby prudký střelecký pokus vytáhl aspoň nad břevno.

76
    Střídání v týmu MFK Dobříš: ze hřiště odchází Liška, přichází Fic.

Libor Kokoška

Branky: 47. Kopečný, 64. Kopečný, 65. Puchmajer, 71. Junek, 89. Junek – 7. Diviš, 43. Diviš

Karty:   35. Liška (DOS) – 16. Dolanský (KLT)

MFK Dobříš: Weber – Talůžek (C), Petrlík, Machač, Kozohorský, Procházka, Pokorný, Liška (76. Fic), Puchmajer (46. Junek), Kopečný, Chýla (46. Maryška)
    Náhradníci: Horáček, Fic, Junek, Maryška, Matějka, Vančát

SK Klatovy 1898: Rojík – Cibulka (87. Vacek), Bošek, Janda (C), Diviš, Dolanský, Kotrba, Kotáb, Sojka, Lukeš, Krejčiřík (62. Krásný)
    Náhradníci: Partyngl, Bušta, Krásný, Vacek, Hrachovec

Rozhodčí: Michal Urban – Miroslav Průcha, Miroslav Novotný