Arka – Korona 1:1 (kon.) | Zagłębie – Jagiellonia 2:2 (kon.)
Zagłębie Lubin
2:2 (0:1)
Jagiellonia Białystok
Pátek 02.08.2019, 20:30Polská Ekstraklasa • 3. kolo

Máme za sebou utkání třetího kola polské Estraklasy, v němž Zagłębie Lubin remizoval na domácím hřišti s Jagiellonií Białystok 2:2. Dlouho to vypadalo na vítězství hostů, kteří se po trefách Patryka Klimaly a Jesuse Imaze z 39. respektive 66. minuty dostali do dvoubrankového vedení, avšak v 70. minutě snížil hlavou Patryk Szysz a o osm minut později remízu domácím zajistil důrazný Łukasz Poręba. Oba týmy si tedy nakonec rozdělili po bodu. Pro Lubin je to druhý bod v sezóně, Jagiellonia má na kontě body čtyři.

To je ode mě pro dnešek vše. Děkuji za pozornost a u dalších přenosů se budu těšit zase někdy na počtenou. (22:29:51)

90+4

90+3
    Až příliš zbrkle se při zakončení zachoval Ognjen Mudrinski. Na střelu měl poměrně dost času, avšak hostujícímu forvardovi zřejmě nikdo nezařval, projektil z první zamířil na střed brány do připraveného Forence.

90+2
    Po ztrátě Imaze na středu hřiště se domácí hnali hned ve třech do rychlého protiútoku, jenže Łukasz Poręba totálně zkazil nahrávku, kterou trefil stopera Mitroviće.

90+1
    Patryk Tuszyński sice dobře zpracoval těžký míč, jenže posléze si až příliš předkopl míč, čehož okamžitě využil k zisku kulatého nesmyslu Jakub Wójcicki.

90
    Hlavní rozhodčí nastavuje nad rámec základní hrací doby tři minuty.
    89. Pokus Mudrinského proletěl těsně nad břevnem

89
    Nově příchozí Ognjen Mudrinski se mohl ihned po nástupu na hřiště zapsat do listinu střelců, ránu na dlouhou nohu ovšem namířil těsně nad břevno!

88
    Pravý bek Bartosz Kopacz vůbec nepočítal s přihrávkou od stopera. Vyplývá z toho laciná ztráta balónu.

87
    Střídání v týmu Jagiellonia Białystok: ze hřiště odchází Tomáš Přikryl, přichází Ognjen Mudrinski.

86
    Žlutou kartu dostává Jakub Tosik (Zagłębie Lubin).

85
    Byl to ale právě slovenský stoper, jenž se následně vyšplhal do vzduchu nejvýše a odhlavičkoval míč do bezpečné vzdálenosti od branky.

84
    Střídání v týmu Zagłębie Lubin: ze hřiště odchází Filip Starzyński, přichází Patryk Tuszyński.

83
    Zoran Arsenić si počínal výborně. U pravé lajně nastřelil Ľubomíra Guldana a vybojoval rohový kop.

82
    Hosté se pokusili o založení rychlého brejku, avšak dlouhý pas Bodvarssona našel jen hlavu Saši Baliće.

81
    Na koni jsou pochopitelně hráči v oranžovém, kteří jsou navíc hnáni dopředu mohutným skandováním probuzených příznivců.

80
    Rozběhla se závěrečná desetiminutovka základní hrací doby. Máme se rozhodně na co těšit, hráči Zagłębie během chvilky dohnali dvoubrankové manko a budou se nyní snažit o senzační obrat.
    78. Łukasz Poręba (ZAG) - 2:2

78
    Zagłębie právě vstřelilo branku!
    Domácí fotbalisté během osmi minut mažou dvoubrankový náskok soupeře! Do centru z pravé strany vlétl ŁUKASZ PORĘBA, jenž přeskočil pasivně stojícího Mitroviće baón umístil k levé tyči! Damian Węglarz se za balónem stih pouze ohlédnout.