Kutná Hora – Meteor 0:1 (kon.) | Dvůr Králové – Benátky n/J 3:1 (kon.) | Kladno – Ostrov 2:0 (kon.)
Louny – Brandýs n/L 0:2 (kon.) | Petřín Plzeň – Hostouň 1:2 (kon.) | Komárov – Hořovicko 1:0 (kon.)
Chomutov – Neratovice 1:0 (kon.) | P. Kopanina – Ostrá 1:3 (kon.) | Skalice – Libiš 0:2 (kon.)
Slaný – Přeštice 3:2 (kon.) | Štětí – Velké Hamry 3:4 (po pr.) | Srbice – Brozany 2:2 (3:2 po pen.)
Náchod – Horky n/J. 3:0 (kon.) | Březová – Doubravka 3:2 (kon.) | Cheb – Zbuzany 3:5 (kon.)
Hlinsko – Kolín 0:1 (kon.) | Moravská Třebová – Vysoké Mýto 0:5 (kon.) | Beroun – Tn. Rakovník 3:0 (kon.)
Admira Praha – Živanice 2:1 (kon.) | Letohrad – Čáslav 1:0 (kon.) | Libčany – Nymburk 3:2 (kon.)
Mar. Lázně – Rakovník 2:0 (kon.) | Č. Lípa – Motorlet 2:2 (2:3 po pen.) | N. Včelnice – Sedlčany 0:10 (kon.)
Nové Sedlo – Souš 0:5 (kon.) | Rokycany – Aritma 1:2 (kon.) | Poříčany – Český Brod 2:4 (kon.)
FK Admira Praha
2:1 (0:1)
TJ Sokol Živanice
Sobota 03.08.2019, 17:00 • Na Pecích, Praha • MOL Cup • Předkolo

Dnešní zápas je u konce! Admira nakonec po parádním obratu vítězí a postupuje do prvního kola MOL Cupu, kde se utká s vítězem utkání Rokycany/Aritma Praha.

Jako první šli do vedení hosté, když se v 36. minutě po hrubce domácí obrany prosadil Jan Nikodem. Už v 57. minutě ale vyrovnával při svém debutu za pražskou Admiru Marek Radimský, když střelou odněkud z penaltového puntíku prostřelil hostujícího gólmana. Rozhodující gól přišel v 80. minutě, když se opět trefil Marek Radimský. (18:51:53)

90+3

90+2
    Útočnou akci Admiry ukončuje odmáváním ofsajdu pomezní rozhodčí.

90+2
    Už se ale zvedá a odchází mimo hřiště.

90+1
    Michal Douděra zůstal ležet na trávníku a potřebuje ošetřit.

90+1
    Kapitán hostujícího celku Radek Gorol to zkusil z dálky! Jeho střela nebyla vůbec špatná, jelikož se velmi zajímavě zatočila k pravé tyči. Tam se nakonec ale stihl dostat domácí gólman, který míč vyboxoval do bezpečí.

90
    Faul na polovině hřiště. Všichni hostující hráči jsou namačkaní ve vápně pražské Admiry.

90
    Poslední Minutky do konce utkání, Živanice se ale nemůžou dostat do žádné větší šance.

Viktor Záruba, který před chvilkou nastoupil na hřiště, před zápasem nebyl nominován ani na lavičku. Na tu se dostal až několik minut před zápasem po drobné úpravě zápisu.

88
    Marek Radimský opět v nebezpečné střelecké pozici, tentokrát ale celou akci přerušuje asistent sudího, který mává ofsajd.

87
    Hostující Jan Nikodem se sice dobře po lajně prosmýkl okolo dvou hráčů, nakonec dokázal ale nacentrovat pouze na prvního obránce Admiry.

86
    Střídání v týmu FK Admira Praha: ze hřiště odchází Zahálka, přichází Záruba.

84
    Mohlo být rozhodnuto! V přečíslení 3 na 2 poslal Jiří Kurek balón pod sebe na úplně volného Štěpána Zahálku, před kterým se tak najednou objevila úplně prázdná cesta k brance! Z parádní střelecké pozice nakonec domácí útočník těsně minul přízemní dělovkou levou tyč hostující branky.

82
    Ze všech nejvýš vyskočil jeden z domácích hráčů, který ihned míč odhlavičkoval do bezpečné vzdálenosti od branky Admiry.

81
    Faul na hostujícího hráče kousíček za polovinou hřiště, většina hostujících fotbalistů se už staví do domácí vápna na centr z pravé strany.

80
    Admira právě vstřelila branku!
    Obrat dokonán! Jiří Kurek zpracoval míč ve vápnu MARKOVI RADIMSKÉMU, který nezaváhal a přízemní střelou k levé tyči vsítil svou druhou branku v dnešním utkání! Živanice mají už jenom deset minut na vyrovnání!

78
    Střídání v týmu TJ Sokol Živanice: ze hřiště odchází Štěpánek, přichází Gašpar.

76
    Nadějný brejk Admiry končí nepovedeným centrem z levé strany, který sice našel domácího kapitána na úrovni vápna, avšak v obležení minimálně dvou obránců.