Wolfsberger – Sturm Graz 0:1 (kon.) | Salzburg – Mattersburg 4:1 (kon.) | St. Pölten – Rapid 2:2 (kon.)
SKN St. Pölten
2:2 (1:1)
SK Rapid Vídeň
Neděle 04.08.2019, 17:00 • NV Arena, Sankt Pölten • Rakouská Bundesliga • 2. kolo

Vídeň byla v tomto zápase aktivnější, měla převahu i více ze hry. Dvakrát se dostala do vedení, ale domácí vždy dokázali odpovědět. Oba týmy se tak rozchází z tohoto zápasu s bodem do tabulky a plichtou 2:2. (18:54:42)

Držení míče: 40 % : 60 %.
    Střely na branku: 3:6. Střely mimo: 5:10. Rohy: 5:8. Ofsajdy: 1:4. Fauly: 18:17.

90+6

90+5
    Souboje o míč probíhají na polovině hrací plochy, kde se s největší pravděpodobností tento duel také dohraje.

90+5
    Dostáváme se do poslední nastavené minuty.

90+4
    Po útočném faulu Vídně bude od své branky vykopávat domácí gólman Christoph Riegler.

90+3
    Domácí nyní vybojovali míč a zkoušeli se propracovat do střelecké pozice středem. Obrana Vídně byla pozorná a připravená.

90+2
    Christoph Riegler vykopává od své branky, rozhodl se pro dlouhý výkop do míst, kde však nebyl nikdo z jeho spoluhráčů.

90+1
    Pět minut uvidíme navíc.

90
    Dostáváme se do finální fáze hry ve druhém poločase, poslední minuta, uvidíme, kolik minut se bude nastavovat.

89
    Domácí rozehrávali po faulu soupeře volný kop. Michael Ambichl centroval před branku, kde míč snadno získal Tobias Knoflach.

89
    Žlutou kartu dostává Mert Muldur (SK Rapid Vídeň).

88
    Hostující celek pokračuje v aktivní hře, Pölten se dál musí bránit. Útok za útokem se pokouší Rapid o zakončení.

86
    Žlutou kartu dostává Stefan Schwab (SK Rapid Vídeň).

86
    Za vyrovnaného stavu je hostujícím týmem Vídeň, které vyrovnaný stav nevyhovuje, chtějí vyhrát.

85
    Střídání v týmu SKN St. Pölten: ze hřiště odchází Roope Riski, přichází George Davies.

84
    Srdjan Grahovać to vzal na sebe, jeho rána z volného kopu končí vysoko nad brankou. Gólman ani zasahovat proti tvrdé ráně nemusel.

83
    Daniel Luxbacher vedl akci domácích, ale obrana Vídně si dokázala poradit. Směr hry se rychle otáčí. Následně si SKN pomohlo faulem, za který přijde důrazné upozornění.

82
    Jeden z domácích hráčů byl ošetřovaný na hrací ploše, byl to Daniel Drescher. Tento obránce se ale vrátil do hry.