Atlanta United – LA Galaxy 3:0 (kon.) | New York RB – Toronto 2:0 (kon.) | Orlando City – Dallas 2:0 (kon.)
New England – Los Angeles FC 0:2 (kon.) | Cincinnati – Vancouver 1:2 (kon.) | Colorado Rapids – Montreal 6:3 (kon.)
Houston – Chicago Fire 0:1 (kon.) | Real Salt Lake – New York City 3:1 (kon.) | San Jose – Columbus 1:1 (kon.)
Minnesota – Portland 1:0 (kon.)
Real Salt Lake
3:1 (1:1)
New York City FC
Neděle 04.08.2019, 04:00 • Rio Tinto Stadium, Sandy, Utah • Americká MLS

To je z dnešního online přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (06:04:57)

Držení míče: 51 % : 49 %.
    Střely na branku: 4:6. Střely mimo: 7:5. Rohy: 7:8. Ofsajdy: 3:0. Fauly: 12:11.

Původně měl sudí Ford nastavovat čtyři minuty, ale zápas ukončil již po nastavených třech minutách... každopádně dnešní utkání končí vítězstvím Realu Salt Lake, který dokázal zvrátit vývoj zápasu ve svůj prospěch. Hosté se sice bleskově ujali v zápase vedení, pak ale domácí dokázali v první půli vyrovnat a po přestávce patřilo hřiště již pouze jim. Real Salt Lake na trávníku ve druhé půli dominoval a byť se dlouho domácí nemohli prosadit, nakonec vše zlomil v 74. minutě Albert Rusnák krásným gólem, po němž přidal pojistku v 87. minutě Besler.

90+3

90+2
    Žlutou kartu dostává Ronald Matarrita (New York City FC).

90+2
    Ronald Matarrita (NY) poslal centr „do ohně“, ale domácí se ubránili. Následnou akci hostů přerušil Rimando, který si vzal míč do svých rukavic.

90+1
    Rohový kop pro New York, hosté budou rozehrávat z levé strany.

90
    I v poslední minutě řádné hrací doby jsou domácí s míčem na polovině New Yorku.

89
    New York tak zřejmě ztratí tento zápas díky doslova promrhané druhé půli, v níž hráli hosté opravdu velmi špatně. Jaký to rozdíl, oproti poločasu prvnímu...
    87. Nick BESLER - 3:1

87
    Real Salt Lake právě vstřelil branku!
    Není co řešit, domácí vytěžili ze svého tlaku možná rozhodující branku! Po rohovém kopu poslal Joao Plata míč do vápna, odkud vystřelil Savarino. Jeho pokus však před malým vápnem efektně patičkou ještě usměrnil NICK BESLER a udělal dobře, míč totiž nasměroval do branky.

86
    Další rohový kop pro Real Salt Lake, domácí rozehráli z pravé strany, následně získávají roh z levé... hosté stále pod velkým tlakem.

85
    Hosté ubránili tuto standardní situaci soupeře, ale s míčem se nedostali dál, než k půlící čáře.

84
    Keaton Parks (NY) fauluje na své polovině, domácí získávají volný kop a spěchat s jeho rozehráním rozhodně nebudou.

83
    Zatím to nevypadá, že by hosté měli sílu vyrovnat, stále se totiž musí bránit.

82
    Střídání v týmu Real Salt Lake: ze hřiště odchází Albert Rusnák, přichází Joao Plata.

80
    Real Salt Lake připravuje poslední střídání, do hry půjde s desítkou Plata.

79
    Střídání v týmu Real Salt Lake: ze hřiště odchází Kyle Beckerman, přichází Nick Besler.

Martin Dvořák

Branky: 37. Savarino (Beckerman), 74. Rusnák (Beckerman), 87. Besler (Savarino) – 4. Ring (Tinnerholm)

Karty:   45+2. Luiz (RSL), 67. Beckerman (RSL) – 27. Sands (NYC), 73. Ring (NYC), 90+2. Matarrita (NYC)

Real Salt Lake: Rimando – Herrera, M. Silva, Glad, Toia – Everton Luiz, Beckerman (79. Besler) – Savarino, Kreilach, Rusnák (82. Plata) – Baird (76. Saucedo)
    Náhradníci: Onuoha, Ochoa, Besler, Plata, Saucedo, T. Schmitt, Lennon

New York City FC: S. Johnson – Chanot, Sands, Sweat (17. Ibeagha) – Tinnerholm, Ring, Ofori (77. Mackay-Steven), Matarrita – Castellanos (63. Parks), Heber, Mitrita
    Náhradníci: Ibeagha, Rocha, Mackas-Steven, Medina, Stuver, Parks, Miller

Rozhodčí: Ford – Poeschel, Kampmeinert (vš. USA)