Atlanta United – LA Galaxy 3:0 (kon.) | New York RB – Toronto 2:0 (kon.) | Orlando City – Dallas 2:0 (kon.)
New England – Los Angeles FC 0:2 (kon.) | Cincinnati – Vancouver 1:2 (kon.) | Colorado Rapids – Montreal 6:3 (kon.)
Houston – Chicago Fire 0:1 (kon.) | Real Salt Lake – New York City 3:1 (kon.) | San Jose – Columbus 1:1 (kon.)
Minnesota – Portland 1:0 (kon.)
San Jose Earthquakes
1:1 (1:0)
Columbus Crew
Neděle 04.08.2019, 04:00Americká MLS

Domácí celek byl v tomto zápase jasně aktivnější, do vedení se dostal na konci prvního poločasu z pokutového kopu, trefil se Eriksson. Hosté v 65. minutě svou jedinou střelou na branku dokázali srovnat, pálil přesně Zardes. Utkání končí remízou 1:1. (06:07:46)

Držení míče: 62 % : 38 %.
    Střely na branku: 5:1. Střely mimo: 8:6. Rohy: 10:1. Ofsajdy: 2:0. Fauly: 15:10.

90+5

90+5
    Probíhá poslední minuta nastavení.

90+4
    Gólman vytěsnil míč na rohový kop. Ten ovšem proměnit domácí nedokázali.

90+3
    Chris Wondolowski (San Jose Earthquakes) hlavičkoval v dobré pozici, jeho zakončení však končí nad brankou. Byla to pravděpodobně jedna z posledních větších šancí.

90+2
    San Jose Earthquakes se dostalo do postavení mimo hru, v něm byl Nick Lima.

90+2
    Fotbalisté domácího týmu se pokouší něco vymyslet na útočné polovině, zatím ale marně. Obrana Columbusu je pozorná.

90+1
    Pět minut uvidíme navíc.

90
    Dostáváme se do poslední minuty hry ve druhém poločase, uvidíme, kolik minut se bude nastavovat.

89
    Valeri Qazaishvili (San Jose Earthquakes) to vzal na sebe, jeho rána končí nad brankou. Vykopávat bude Room.

88
    Souboje o míč se odehrávají aktuálně na polovině hrací plochy, ani jeden celek se nemůže dostat stabilněji do pozice, ze které by se dala ohrozit branka.

86
    Luis Díaz (Columbus Crew SC). se dopustil faulu, míč mají hráči San Jose.

86
    Na výraznější šanci v posledních minutách čekáme marně, obrany obou klubů hrají zodpovědně a nechtějí chybovat.

85
    Dostáváme se do finální fáze zápasu, nyní kombinují hostující fotbalisté na útočné polovině, ale na výraznější šanci čekají.

83
    Žlutou kartu dostává Magnus Eriksson (San Jose Earthquakes).

81
    Fotbalisté San Jose mají momentálně převahu a pokouší se vstřelit vedoucí branku.

80
    Deset minut před koncem si domácí celek vypracoval další šance, Danny Hoesen pálil pravou nohou a míč vyslal jen kousek vedle branky.