Wisła Pł. – Gdańsk 1:2 (kon.) | Legia – Śląsk 0:0 (kon.) | Piast Gliwice – Pogoň 0:0 (kon.)
Legia Varšava
0:0 (0:0)
Śląsk Wrocław
Neděle 04.08.2019, 17:30 • Stadion Wojska Polskiego, Varšava • Polská Ekstraklasa • 3. kolo

To by bylo ode mne vše, přeji vám příjemný zbytek víkendu. (19:30:41)

Držení míče: 62 % : 38 %.
    Střely na branku: 7:1. Střely mimo: 9:8. Rohy: 8:3. Ofsajdy: 1:0. Fauly: 18:30.

Zápas nám končí remízou 0:0. První půle byla velmi vyrovnaná, ale ve druhé měl navrch rozhodně tým z hlavního města, ale žádnou z naskytlých příležitostí nedokázal proměnit v branku. Naopak se skvělým výkonem blýskl brankář Putnocký, který si se všemi střelami dokázal poradit.

90+5

90+4
    Míč se pohybuje okolo středového kruhu a konec zápasu se rychle blíží.

90+3
    Wrocław důstojně brání a vypadá to, že utkání skončí bezbrankovou remízou.

90+1
    Balón ze vzduchu sbírá Majecki a okamžitě hledá volného spoluhráče.

90+1
    Roh pro hosty!

Rozhodčí nastavuje 4 minuty

90
    Domácí jsou na míči, ale ne a ne se dostat do zakončení.

86
    Kante byl kousek za středovým kruhem faulován, což znamená, že Varšava bude zahrávat volný přímý kop.

86
    Majecki odkopavá od své brány.

85
    Wrocław je po velmi dlouhé době na útočné polovině a snaží se rozhodnout duel ve svůj prospěch.

84
    Střídání v týmu Śląsk Wrocław: ze hřiště odchází Przemysław Płacheta, přichází Adrian Łyszczarz.

83
    Střídání v týmu Legia Varšava: ze hřiště odchází Luquinhas, přichází José Kante.

82
    Varšava se již několik minut marně snaží prolomit Wrocławskou obranu.

80
    Varšava se deset minut před koncem zápasu může pochlubit s více než šedesáti procentním držením míče, avšak fotbal se hraje na góly, které zatím ještě nepadly.

73
    Střídání v týmu Śląsk Wrocław: ze hřiště odchází Erik Expósito, přichází Mateusz Cholewiak.

77
    Střídání v týmu Legia Varšava: ze hřiště odchází Valerian Gvilija, přichází Dominik Nagy.