Benfica – Sporting 5:0 (kon.)
Benfica Lisabon
5:0 (1:0)
Sporting Lisabon
Neděle 04.08.2019, 21:45 • Estádio Do Algarve (São João da Venda) • Portugalský superpohár

Máme za sebou Portugalský Superpohár, který pro Sporting skončil ostudným a krutým debaklem. V první půli byli sice hráči v zeleném nebezpečnější, ale do kabin šli díky Silvovi ve vedení hráči Benficy. Ti si ve druhé půli otevřeli na hřišti střelnici a dalšími čtyřmi góly zesměšnili zdecimovaného soupeře. Já se s vámi pro dnešek loučím a přeji hezký zbytek večera. (23:46:33)

Držení míče: 49 % : 51 %.
    Střely na branku: 11:5. Střely mimo: 4:11. Rohy: 3:5. Ofsajdy: 2:3. Fauly: 18:13.

90
    90. CHIQUINHO - 5:0

90
    Benfica právě vstřelila branku!
    Hráči v červeném podnikli další útok do otevřené obrany Sportingu. První zakončení sice ještě Ribeiro vytlačil na tyč, na dorážku CHIQUINHA již byl krátký! Asistence: Haris Seferović

89
    Doumbia přerušil rychlý útok Benficy a to je pro něj v tomto utkání konečná, když po druhé žluté kartě vidí i tu červenou.

89
    Fernandesův pokus letí jen do míst, kde stojí Vlachodimos.

88
    Raphinha je po slušné kombinaci na levé straně nachytán v ofsajdu.

87
    Střídání v týmu Benfica Lisabon: ze hřiště odchází De Tomas, přichází Jota.

86
    Fernandesova střela je zablokována a brankář Benficy může míč zachytit .

85
    Vlachodimos je pozorný a pro dlouhý míč za své obránce si došel.

85
    Střídání v týmu Sporting Lisabon: ze hřiště odchází Acuna, přichází Borja.

84
    Hostům to ve druhé půli vůbec nejde a další nadějný protiútok zazdili přihrávkou do autu.

83
    Střídání v týmu Benfica Lisabon: ze hřiště odchází Gabriel, přichází Chiquinho.

83
    Střídání v týmu Benfica Lisabon: ze hřiště odchází Pizzi, přichází Taarabt.

81
    Další velká šance Benficy, která zahrozila z rychlého protiútoku. De Tomas poslal krásný centr do vápna na Seferoviće a Ribeiro předvedl vynikající reflexivní zákrok!

79
    Gabriel fauloval a poté zůstává ležet na zemi, asi bude potřebovat střídání.

78
    Pizzi si nabíhal na dlouhý míč za obranu, tam však byl jako první Ribeiro a pouští jej za brankovou čáru.