Ararat-Armenia – Saburtalo 1:2 (kon.) | Riga FC – Helsinki 1:1 (kon.) | Sutjeska – Linfield 1:2 (kon.)
Sutjeska Nikšić
1:2 (1:1)
Linfield FC
Úterý 06.08.2019, 20:15Evropská liga (předkola) • 3. předkolo

Kojašević poslal domácí v 11. minutě do vedení, pak ale vyrovnal ve 38. minutě Millar. Stejný hráč se prosadil znovu v 65. minutě, čímž rozhodl o výhře svého celku. Linfield hraje odvetný duel na domácí půdě a odváží si do něj z Černé Hory dobrý výsledek. (22:09:45)

Držení míče: 57 % : 43 %.
    Střely na branku: 3:5. Střely mimo: 5:1. Rohy: 6:3. Ofsajdy: 1:0. Fauly: 16:20.

90+4

90+3
    Střídání v týmu Linfield FC: ze hřiště odchází Hery, přichází Kearns.

90+2
    Mnoho šancí k vidění není, v poklidném tepu se zápas dohrává, domácí sráží velké množství nepřesností ve hře.

90+1
    Čtyři minuty uvidíme navíc.

90
    Dostáváme se do poslední minuty, uvidíme, kolik minut se bude nastavovat.

88
    Žlutou kartu dostává Nikolić (FK Sutjeska).

88
    Dostáváme se do finální fáze zápasu, hostující celek je pořád o jednu branku ve vedení.

86
    Střídání v týmu Linfield FC: ze hřiště odchází Millar, přichází Stewart.

84
    Vlaisavljević z domácího celku to se svou aktivitou nyní příliš přehnal, je mu pískán faul.

83
    Střídání v týmu Linfield FC: ze hřiště odchází Fallon, přichází Mitchell.

82
    Střídání v týmu FK Sutjeska: ze hřiště odchází Marko Vučić, přichází Vlaisavljević.

82
    Nikolić (Sutjeska) se dostal do zakončení, jeho nepříliš důraznou ránu kryje poměrně snadno brankář Ferguson.

81
    Žlutou kartu dostává Bubanja (FK Sutjeska).

80
    Po obléhání hostující branky to individuálně zkoušel Kojašević (Sutjeska). Jeho rána však končí mimo.

78
    Ćetković z domácího celku si v souboji se soupeřem pomohl nedovoleně, směr hry se tedy otáčí.

77
    Hostující celek stále vede o jednu branku a drží velmi dobrý výsledek vzhledem k odvetnému domácímu duelu.