Liberec – Kuvajt SC 5:0 (kon.) | Salzburg – Real Madrid 0:1 (kon.)
FC Slovan Liberec
5:0 (2:0)
Kuvajt SC
Středa 07.08.2019, 14:00 • Stadion U Nisy, Liberec • Přípravný zápas

Gembického rána do tyče bylo to poslední, co jsme v dnešním utkání viděli. Slovan po jednoznačném průběhu hry poráží exotického soupeře 5:0, když se postupně trefili Pázler, Potočný, Yu, Karafiát a na závěr Kuchta. Děkujeme za pozornost a u dalšího textového přenosu se budeme těšit. (16:09:35)

90

90
    Dominik Gembický trefil svou střelou po zemi bližší tyč!

89
    Liberecký stoper Chaluš byl nešetrně faulován do zad. Naštěstí se tento zákrok obejde bez zranění.

87
    Liberec právě vstřelil branku!
    Autorem branky je JAN KUCHTA. Jan Mikula trefil na pravé straně parádně míč z voleje, čímž poslal krásný centr před bránu a JAN KUCHTA špičkou kopačky přehodil brankáře a završuje tak pověstné bůra.

86
    Hostující útočník z Pobřeží Slonoviny se dopustil útočného faulu. Nutno dodat, že svou hlasitou gestikulací dává dost jasně najevo svůj nesouhlas s výrokem.

84
    Slovan jasně přehrál Kuvajt SC po celou dobu utkání a připíše si jednoznačné vítězství v přípravném utkání.

82
    Hráči Kuvajtu se ještě snaží o korigování. Nejspíš ale zůstane pouze u snahy.

80
    Autorem branky je KARAFIÁT, který zakroutil míč z přímého kopu rovnou do šibenice.

80
    Po faulu na Malinského má Liberec přímý volný kop hned zpoza vápna.

79
    Hned čtyři liberečtí hráči se snažili vystřelit na brankáře Kuvajtu. Ani jednomu se to ale nepovedlo.

78
    Tempo hry začíná pomalu opadávat. O vítězi, zdá se, není pochyb.

77
    Ondřej Karafiát byl nešetrně faulován.

75
    Hybš v tísni raději zahrál do autu.

74
    Střelu ze standardky ale kryje Knobloch bez obtíží.

73
    Kuvajt má k dispozici přímý volný kop ze zajímavé vzdálenosti.

72
    Tomáš Malinský propadl v souboji a za žádnou nechtěl nechat utéct protihráče. Nakonec z toho byla komická podívaná se skoro sundanými trenýrkami soupeře. U rozhodčího Ginzela se to obešlo bez žlutého napomenutí. V mistrovském utkání by mu to ale jistě takhle jednoduše neprošlo.

72
    Míč ale letěl přímo do náruče Knoblocha.

Tomáš Honzejk

Branky: 6. Pázler, 25. Potočný, 59. Yu, 80. Karafiát, 87. Kuchta

FC Slovan Liberec:
    1. poločas: Knobloch – Koscelník, Kačaraba, Mara, Lehoczki (c) – Pešek, Breite, Nešický, Potočný – Pázler, Dordič

2. poločas: Knobloch – Mikula, Chaluš, Karafiát, Hybš – Malinský, Alibekov, Beran, Gembický – Yu, Kuchta