Ústí n/L – Sokolov 0:4 (kon.) | Olomouc – Jihlava 5:2 (kon.) | Třebíč – Přerov 4:5 (0:1 po s.n.)
Plzeň – Kladno 5:2 (kon.) | Litvínov – Mladá Boleslav 3:4 (po pr.) | Vsetín – Trenčín 4:3 (kon.)
Havířov – Frýdek-M. 0:3 (kon.) | Poprad – Cracovia 1:2 (kon.) | Benátky n/J – Irtyš Pavlodar 4:0 (kon.)
Sparta – K. Vary 8:1 (kon.) | Kometa Brno – Motor ČB 6:4 (2:1 po s.n.) | Kobra – Kolín 5:1 (kon.)
Mor. Budějovice – SHK Hodonín 4:3 (kon.) | Bratislava Capitals – Banská Bystrica 6:3 (kon.)
AZ Havířov
0:3 (0:0, 0:3, 0:0)
HC Frýdek-Místek
Čtvrtek 08.08.2019, 18:00 • GASCONTROL Aréna, Havířov • Přípravné zápasy

A máme tu konec derby! Oblíbené utkání jak mezi fanoušky tak hráči nakonec ovládli Frýdecko-Místečtí Rysi, kteří dokázali vstřelit 3 branky a první derby tak patří Frýdku-Místku.

Děkujeme že jste sledovali náš onlajn přenos. Užijte si zbytek večera a zase někdy příště napočtenou. (20:16:31)

59:44
    Tvrdá střela Zahradníčka byla nepřesná a puk se tak odráží za Matouškovu branku.

59:17
    Pawliczek mířil mezi betony, ale Daneček je dal k sobě a puk chytá.

58:11
    Stuchlík trefuje boční síť Matoušovy branky!

58:01
    Běží poslední 2 minuty třetí třetiny a Frýdek je začíná tlakem v obranném pásmu domácích.

56:38
    Dnešní utkání sleduje 850 diváků.

56:36
    Vyloučení v týmu AZ RESIDOMO Havířov (Matai – 2 min., hákování).

55:26
    Pořízek našel před brankou Nepokoje. Ten tečuje puk těsně vedle Danečkovy branky.

54:57
    Ofsajd hostí.

53:59
    Nahození od Hrachovského před Matouškovu klec je nepřesné.

52:59
    Frýdek-Místek byl sice aktivní v přesilové hře, ale vyloženou akci si nedokázal vytvořit.

52:58

52:21
    Kudlovu dělovku od modré Matoušek chytá!

51:12
    Hrachovského střela v přesilové hře míří vysoko nad.

50:58
    Vyloučení v týmu AZ RESIDOMO Havířov (Bambula – 2 min., vysoká hůl).

50:31
    Dobrou akci teď vytvořili Bednář s Dvořákem. Puk ale na poslední chvíli zachytávají obránce hostujícího celku.

49:42
    Zakázané uvolnění domácích.

48:53
    Ševěček málem překvapil Danečka po nahození od modré! Vypadlý puk jen těsně míjel Frýdecko-Místeckou branku.

Jan Kudělka

Branky a nahrávky: 27. Klimša (Stuchlík, Adámek), 34. Martynek (Rufer), 38. Kaukič

AZ Havířov: Matoušek (Stezka) – Chroboček, Matai, Malina, Mrowiec, Nepokoj, Ševěček, Zdeněk – Kotala, Seman, Pawliczek, Bednář, Dvořák, Tomi, Pořízek, Bambula, Krejčí, Cihlář, Bochnak, Juhász.
    HC Frýdek-Místek: Daneček (Loubal) – Hrachovský, Michálek, Zahradníček, Rufer, Adámek, Kudla – Kaukič, Čmiel, Flok, Kalus, Stuchlík, Motloch, Klimša, Havránek, Martynek, Mikulík, Geidl, Przybyla

Rozhodčí: Šutara, Rapák – Kovička, Gančarčík.