Marseille – Remeš 0:2 (kon.) | Montpellier – Rennes 0:1 (kon.) | Brest – Toulouse 1:1 (kon.)
Dijon – Saint-Étienne 1:2 (kon.) | Angers – Bordeaux 3:1 (kon.) | Nice – Amiens 2:1 (kon.)
Stade Brestois 29
1:1 (1:0)
Toulouse FC
Sobota 10.08.2019, 20:00 • Stade Francis-Le Blé • Francouzská Ligue 1 Uber Eats • 1. kolo

Druhý poločas se musel oku nezaujatého fanouška líbit. Zvláště závěrečná desetiminutovka, která toho přinesla hodně. Nejprve odpískaný pokutový kop pro Brest. Ten musel posvětit videorozhodčí. Následně neproměněná penalta, která nakonec domácí musí mrzet, neboť jejich soupeř se v 89. minutě dostal k vyrovnání. Konkrétně se o to zasloužil Efthimis Koulouris.
    Druhý poločas navíc nedohrál hostující Rogel, který si při nekontrolovaném pádu poranil rameno. Pozitivem celého zápasu je, že nebyla udělena ani jedna žlutá karta!
    Remízový stav je koneckonců zasloužený, neboť Toulouse si šlo aktivně po celý druhý poločas za vyrovnáním. Avšak také si vybrali dost štěstí, když jejich brankář Reynet zneškodnil již avizovanou penaltu. (21:58:43)

Držení míče: 36 % : 64 %.
    Střely na branku: 5:3. Střely mimo: 9:6. Rohy: 4:7. Ofsajdy: 0:0. Fauly: 11:14.

90+7

90+6
    Střídání v týmu Stade Brestois 29: ze hřiště odchází Samuel Grandsir, přichází Kévin Mayi.

90+5
    U míče Brest, který se pokouší dostat, do ještě posledního útoku.

90+4
    Tohle střelecké zakončení nemohlo vystrašit hostující brankáře.

90+3
    Hra se nyní odehrává na polovině hrací plochy a ani jeden celek nechce udělat osudovou chybu.

90+2
    Úvodní dvě minuty nastavení nám nepřinesly nic zajímavého.

90
    Druhý poločas bude nastaven ještě o celých šest minut!
    89. Efthimis KOULOURIS - 1:1

89
    Toulouse právě vstřelilo branku!
    Nakonec je srovnáno! Dobrý útok vedení po pravé straně. Míč se dostal před branku. Ke střele se dostal Iseka, který však trefil Koulourise, nicméně EFTHIMIS KOULOURIS se dostal k odraženému míči, obtočil se s ním a dokázal jej doklepnout do branky. Obrovská radost na straně hostů.

88
    Střídání v týmu Toulouse FC: ze hřiště odchází Jean-Victor Makengo, přichází Quentin Boisgard.

87
    Mathias Autret, hráč, který se postaral o první branku, střídá a na jeho místo nastupuje Ferris N'Goma.

85
    Domácí si tedy mohli před malou chvíli pojistit své vedení, namísto toho budou bojovat o těsný výsledek až do posledních minut. Zvládnou to?
    84. Reynet výborně odhadl směr a zneškodnil penaltu.

84
    Gaëtan Charbonnier (Stade Brestois 29) neproměňuje pokutový kop. Reynet vystihl jeho úmysl zakončit k jeho pravé tyčce a skokem vyrazil míč!

83
    Rozhodčí po delším rozhovoru přes své sluchátko ukazuje na puntík a bude se kopat penalta!
    82. Po této akci odpískal hlavní sudí, po poradě s videorozhodčím, pokutový kop.

82
    Mathias Autret si nabíhal na míč z levé strany. Před ním skočil šiipku Sylla, který pravděpodobně zasáhl míč rukou a nyní se čeká na rozhodčího, jak celou situaci vyhodnotí! Bude to penalta pro Brest?