Marseille – Remeš 0:2 (kon.) | Montpellier – Rennes 0:1 (kon.) | Brest – Toulouse 1:1 (kon.)
Dijon – Saint-Étienne 1:2 (kon.) | Angers – Bordeaux 3:1 (kon.) | Nice – Amiens 2:1 (kon.)
Angers SCO
3:1 (3:1)
Girondins Bordeaux
Sobota 10.08.2019, 20:00 • Stade Raymond Kopa, Angers • Francouzská Ligue 1 Uber Eats • 1. kolo

To je pro tuto chvíli z mé strany už vše. Přeji hezký zbytek sobotního večera a u dalších online přenosů z fotbalu se budu těšit zase na shledanou. (21:53:40)

Dnešní utkání sledovalo 10 749 diváků.

Držení míče: 47 % : 53 %.
    Střely na branku: 4:3. Střely mimo: 8:3. Rohy: 4:3. Ofsajdy: 2:1. Fauly: 11:15.

Je dobojováno. Ve druhém poločase jsme se už branky nedočkali. Domácí nadále hrozili před hostující brankou, ale marně už Costila dobývali. Na druhé straně toho pak směrem dopředu moc nepředvedli hráči Bordeaux a nedostali se ani ke kontaktní brance. Tři body tak zůstávají v Angers, hosté, ač vedli od čtvrté minuty, odjedou do Bordeaux s prázdnou.

90+4

90+3
    Domácí už zápas pouze a jen dohrávají. Mají míč ve své moci a ještě to zkusí před brankou hostů.

90+3
    Ne, hostům dnes nejde prostě nic. Rodila se jim další šance, ale o tu se sami připravili, když míč dobře nezpracovali.

90+1
    Ale branku soupeře neohrozili.

90+1
    Hosté tak mají ještě malinkou šanci na to, aby se zápasem něco udělali. Ale vzhledem k průběhu hry to moc reálné není. Nyní zahrávají rohový kop domácí hráči.

90
    Nad rámec řádné hrací doby ve druhém poločase se budou nastavovat ještě čtyři minut navíc.

89
    Žlutou kartu dostává Loris Benito (Girondins Bordeaux FC), který zajel do nohy soupeře a ten se s bolestivou grimasou skácel k zemi.

89
    Domácí publikum nyní skanduje název svého týmu a tleská domácím fotbalistům. Už věří, že tři body dnes zůstanou doma. Avšak samozřejmě ještě nepředbíhejme.

87
    Manceau vyslal z pravé strany míč do pokutového území, ten ale nikdo z jeho spoluhráčů nezasáhl a skončil v zámezí. Odkop od branky brankáře Costila.

86
    Blíží se závěr zápasu, domácí drží stále velmi nadějný náskok. Hosté se sice snaží o korekci skóre, jejich střely však nejsou pro Butelleho nijak nebezpečné.

84
    Hráči Angers si nepřesně přihráli a ztratili míč. S ním šli na opačnou stranu hosté, ale zase se jim nepovedla rozehrávka.

83
    Pablův centr z velké dálky sebrala obrana domácích namísto někdo z jeho spoluhráčů. Znovu se tak hráči Bordeaux nemohli dostat do zakončení.

81
    Baptiste Santamaría uháněl směr branka Bordeaux, ale nakonec individuální akci do zdárného konce nedotáhl a poté přišel i o balon.

80
    Střídání v týmu Angers SCO: ze hřiště odchází Jeff Reine-Adélaïde, přichází Vincent Pajot.

Vendula Zdražilová

Branky: 27. Reine-Adélaïde (Pereira Lage), 33. Pereira Lage (Aït-Nouri), 45. Mangani (Reine-Adélaïde) – 4. de Préville

Karty:   3. Thomas (AGR), 76. Capelle (AGR) – 89. Benito (BOR)

Angers SCO: Butelle (C) – Manceau, Pavlović, Thomas, Aït-Nouri (68. Pellenard) – Reine-Adélaïde (80. Pajot), Santamaría, Mangani – Pereira Lage (71. El Mellali), Alioui, Capelle.
    Náhradníci: Petković – Pellenard, Cissé, El Mellali, Pajot, Kanga, Bahoken.

Girondins Bordeaux: Costil – Bellanova (63. Benrahou), Pablo, Mexer, Benito – Tchouaméni, Lottin (46. Bašić) – Briand, Kalu, de Préville – Hwang Ui-jo (68. Maja).
    Náhradníci: Poussin – Koscielny, Kwateng, Bašić, Benrahou, Maja, Kamano.

Rozhodčí: El Hadj – Pasqualotti, Boutry

Diváci: 10 749