Marseille – Remeš 0:2 (kon.) | Montpellier – Rennes 0:1 (kon.) | Brest – Toulouse 1:1 (kon.)
Dijon – Saint-Étienne 1:2 (kon.) | Angers – Bordeaux 3:1 (kon.) | Nice – Amiens 2:1 (kon.)
OGC Nice
2:1 (1:0)
Amiens SC
Sobota 10.08.2019, 20:00 • Allianz Riviera, Nice • Francouzská Ligue 1 Uber Eats • 1. kolo

90+5
    Dante si při oslavě gólu svlékl dres a inkasoval ještě žlutou kartu.
    90+5. DANTE - 2:1

90+5
    Nice právě vstřelilo branku!
    Nice se v páté minutě nastavení vrací do vedení. Ganago vybojoval rohový kop, ten poté přistál přesně na hlavě DANTEHO a kapitán Nice s odrazem od zem překonal brankáře Gurtnera.

90
    Střídání v týmu OGC Nice: ze hřiště odchází Patrick Burner, přichází Ihsan Sacko.
    83. Chadrac AKOLO - 1:1

83
    Amiens právě vstřelilo branku!
    Neskutečné! Amiens srovnává deset minut před koncem. Nice hrálo až příliš pasivně a je potrestáno. Po zmatcích v obraně domácího celku se dostal k míči střídající CHADRAC AKOLO, který si chladnokrevně poradil i s vyběhnutým gólmanem.

82
    Střídání v týmu Amiens SC: ze hřiště odchází Thomas Monconduit, přichází Bongani Zungu.

80
    Za strkanici jsou odměněni žlutou kartou Le Bihan a Guirassy.

77
    Střídání v týmu Amiens SC: ze hřiště odchází Cheick Timite, přichází Sámán Ghoddos.

65
    Střídání v týmu Amiens SC: ze hřiště odchází Juan Ferney Otero, přichází Chadrac Akolo.

57
    Střídání v týmu OGC Nice: ze hřiště odchází Myziane Maolida, přichází Basím Srarfí.

56
    Střídání v týmu OGC Nice: ze hřiště odchází Rémi Walter, přichází Eddy Sylvestre.
    33. Christophe HÉRELLE - 1:0

33
    Nice se z rohového kopu ujímá vedení! Přetažený centr dokázal parádně zpracovat Le Bihan, následně přišla prudká střela, kterou ještě v malém pokutovém území nechytatelně tečoval CHRISTOPHE HÉRELLE.
    28. Červená karta po 2. žluté

28
    Domácí hráči mířili do otevřené obrany. Cypriena musel zastavit jen za cenu faulu za žlutou kartu Gnahoré. Ten už jednu kartu z průběhu první půle měl, a tak musí opustit hrací plochu.

18
    Malang Sarr si přišel pro balon mezi stopery, následně si narazil s Cyprienem, který byl tvrdě faulován. Gnahoré je prvním potrestaným hráčem zápasu.