Admira – Linz 0:1 (kon.) | Rapid – Rheindorf Altach 2:1 (kon.) | Salzburg – Wolfsberger 5:2 (kon.)
FC Admira Wacker Mödling
0:1 (0:1)
LASK Linz
Sobota 10.08.2019, 17:00 • BSFZ-Arena, Mödling • Rakouská Bundesliga • 3. kolo

Toto je ode mě v tuto chvíli vše. Děkuji za pozornost a u fotbalu zase někdy příště. (18:57:17)

Dnešní utkání nepatřilo k těm nejhezčím, oba týmy spíš kombinovala na vlastní polovině, bylo hodně soubojů. Jedinou branku vstřelil v nastavení prvního poločasu hostující Muller, který dokonale využil zmatku v obraně domácího týmu. Druhou branku mohl přidal v nastavení druhého poločasu Tetteh, ale jeho zakončení trefilo pouze domácího brankáře.
    Domácí tým byl v prvním poločase opravdu špatný, ale ve druhém poločase se zlepšil a měl i některé brankové příležitosti jako třeba Kerschbaumova hlavička, ale i toto zakončení bylo nepřesné, takže si dnes Admira znovu nepřipsala ani bod a je i nadále na posledním místě. Linz se díky třetí výhře dostal už na 2. místo.

90+3

90+3
    Po levé straně dopředu sám utíkal hostující Tetteh, ale jeho zakončení trefilo pouze domácího brankáře.

90+2
    K míči se postavil domácí Kerschbaum, jehož centr skončil pouze v rukavicích Schlagera.

90+2
    Domácí mají k dispozici přímý kop z levé strany.

90+1
    Hlavní rozhodčí nastavuje 3 minuty.

90
    Žlutou kartu dostává Roman Kerschbaum (FC Admira Wacker Mödling).

89
    Po jednom ze soubojů ve středu hřiště se na zemi nachází hostující Muller.

88
    Domácí se tlačí dopředu, jenomže v poslední třetině hřiště jim to prostě dneska nejde.

87
    Útočný faul předvedl domácí Hjulmand, takže rozehrávat budou hosté od vlastní branky.

86
    Na zemi se nyní nachází hostující Trauner po jednom z hlavičkových soubojů.

85
    Začíná poslední pětiminutovka utkání, tak uvidíme, zda domácí vyrovnají.

84
    Po rohu se k hlavičce dostal domácí Strauss, ale jeho pokus skončil pouze nad brankou.

83
    Domácí jsou opět na útočné polovině a je jasně vidět jejich snaha o vyrovnání. Zatím jim ale jednoznačně chybí kvalita ve vápně.

81
    Domácí Hjulmand se dopustil útočného faulu, takže hosté opět mohou trochu pozdržet čas.

79
    Střídání v týmu LASK Linz: ze hřiště odchází Thomas Goiginger, přichází Samuel Tetteh.

78
    Hostující Goiginger centroval do vápna, kde perfektně našel svého spoluhráče Sabitzera, který ale hlavičkoval pouze vedle branky.

77
    Střídání v týmu FC Admira Wacker Mödling: ze hřiště odchází Dominik Starkl, přichází Seth Pantsil.