Ružomberok – Žilina 2:3 (kon.) | Michalovce – Senica 3:0 (kon.) | Trenčín – Dunajská Streda 2:1 (kon.)
Slovan Bratislava – Zlaté Moravce 4:0 (kon.) | Nitra – Sereď 3:2 (kon.)
AS Trenčín
2:1 (0:1)
DAC 1904 Dunajská Streda
Sobota 10.08.2019, 19:00 • Mestský štadión Trenčín • Niké liga • 4. kolo

Tři nastavené minuty jsou dávno minulostí a zápas končí. Trenčín dokázal otočit zápas proti Dunajské Strede.

První půle příliš fotbalové krásy nenabídla. O jedinou branku prvního dějství se postaral Kristopher Vida, který využil parádní akce Rodolfa a dokázal snadno zakončit do odkryté branky. Trenčín se ke srovnání ani nepřiblížil, ani Dunajská Streda se už ale k další brankového příležitosti neprokombinovala.

Po změně stran byl Trenčín jednoznačně aktivnější. O vyrovnání se záhy po startu druhého poločasu postaral Zubairu. Těsně před koncem v nastaveném času poté rozhodl zápas Hamza Čataković. (20:55:49)

90+4

90+4
    Střídání v týmu AS Trenčín: ze hřiště odchází Osman Bukari, přichází Jakub Kadák.
    90+3. Hamza Čataković (TRE) - 2:1

90+3
    Trenčín právě vstřelil branku!
    Trenčín v závěru zápasu otáčí stav na svou stranu. Bukari bojovností udržel míč pro domácí, následně přihrál HAMZOVI ČATAKOVIĆOVI, který poté umístil parádní střelu ke vzdálenější tyči.
    90+2. Kristopher Vida (DUN)

90+2
    Ani v nastaveném čase se nic nemění. Ani jeden z týmů nemůže najít potřebnou přesnost na překonání obrany soupeřícího celku.

90
    Hlavní rozhodčí nastavuje ve druhém poločase tři minuty.

89
    Ronanův centr doletěl k Vidovi, který ale pálil z prvního doteku jen do soupeře před sebou.

88
    Bukari si narazil s Depetrisem, následně mu přihrávka odskočila k brankové čáře. Nakonec ale dokázal i z úhlu vystrašit brankáře soupeře.

87
    Kombinace hostujícího celku na útočné polovině netrvala dlouho. A následně ani domácí neměli příliš přesnosti na kopečkách.

85
    Přímý volný roh směřoval ke vzdálenější tyči. Abdulrahman hlavičkoval jen těsně vedle domácí branky, Šemrinec by byl bez šance.

84
    Žlutou kartu dostává Martin Šulek (AS Trenčín).

83
    Zhruba posledních deset minut i s nastavením zbývá do konce druhého poločasu.

82
    Čatajković od rohového praporku centroval do pokutového území. Abdulrahman však dokázal jako první odhlavičkovat míč do bezpečí.

80
    Střídání v týmu AS Trenčín: ze hřiště odchází Ruben Ligeon, přichází Adrián Slávik.

78
    Postupná rozehrávka domácího týmu nevyšla podle představ. Střídající Čataković neměl příliš prostoru na rozvinutí akce na pravé straně.

77
    Ve skluzu ještě dokázal přihrát spoluhráči Ligeon. Následně se ale k míči dostal pouze domácí brankáře Šemrinec.

75
    Camvalius se pustil do odvážného průniku. Na hranici pokutového území ale zazmatkoval a nedokázal ani vystřelit.