FC Košice – Bardejov 1:2 (kon.) | Púchov – B. Bystrica 0:0 (odl.) | Poprad – Skalica 1:2 (kon.)
FK Poprad
1:2 (0:1)
MFK Skalica
sk Sobota 10.08.2019, 19:00 • NTC Poprad • MONACObet liga • 4. kolo

V druhom polčase síce herne a územne dominovali domáci, Skalici však zápas vyšiel takticky. V priebehu 61. minúty ešte vyrovnal Horváth, no následne v závere v 88. minúte prišiel gólový úder z kopačky Hašu, ktorý zariadil tri body pre Skalicu.

Ďakujeme za pozornosť. (20:50:48)

90+3

90+3
    Maslo si musel dať pozor na útočnej polovici na Hollého, s ktorým zviedol poriadny hlavičkový súboj.

90+2
    Striedanie v tíme MFK Skalica: z ihriska odchádza Filip Blažek, prichádza Tomáš Milota.

90+1
    Poprad získal rohový kop. Center na bližšiu žrď však dokázal zastaviť Haša, ktorý sa pred chvíľou blysol v ofenzíve a teraz aj v defenzíve.

90
    Rozhodcovia k druhému polčasu pridávajú ešte tri minúty.

89
    Striedanie v tíme FK Poprad: z ihriska odchádza Dávid Gallovič, prichádza Martin Luberda.

88
    Skalica dala gól!
    Skaličania prichádzajú v závere zápasu s gólovým úderom. Tvrdú strelu spoza šestnástky ešte dokázal Malec s ťažkosťami zlikvidovať, no následnú dorážku od ROMANA HAŠU už nezachytil.

87
    Kukoľ rozohrával štandardku z pravej strany. Posielal do vápna pomerne nízky center, na ktorý chcel reagovať Jančo, prekazil mu to však protihráč. Skalica sa dokázala ubrániť.

85
    Strelecky to spoza šestnástky opäť skúšal Španiel Arevalo Acosta. Jeho terajšia strela bola nepresná, preletela ponad bránku.

84
    Jančov center z pravej strany mieril na kopačku Enza Arevala Acostu, ktorý si v pokutovom území pripravil loptu a vypálil. Junas dokázal včas reagovať.

83
    Kukoľ centrom z pravej strany hľadal vo vápne pripraveného Andrića, ktorý sa však cez protihráča presadiť nedokázal.

82
    Brankár Junas rozohrával loptu smerom na Pospíšila, ktorý sa ukazoval na útočnej polovici. Spracovať si loptu však nedokázal.

81
    Haša hľadal na ľavom krídle rozbehnutého Daniela Pospíšila, ktorý sa snažil presadiť, no veľmi sa mu to nepodarilo. Rozohrávať bude brankár Malec.

80
    Striedanie v tíme MFK Skalica: z ihriska odchádza Martin Mášik, prichádza Mário Hollý.

79
    Zekucia sa chcel presadiť po pravej strane, no nevyzrel na Pospíšila, ktorý ho aktívne bránil a podarilo sa mu vybojovať aj loptu.

Dnešné stretnutie sleduje 1 520 divákov.

77
    Na bližšiu žrď si pýtal loptu Dragan Andrić, ktorý sa snažil uvoľniť cez Hlavatoviča. Veľmi sa mu to nepodarilo, Poprad je však ďalej v tlaku.

76
    Skalica získala štandardku. Center do pokutového územia posielal Opiela. Malec si trochu nerozumel so spoluhráčom, ale nakoniec dokázal loptu zachytiť.