CSKA Moskva – IHS Riga 6:2 (kon.) | Třinec – Malmö Redhawks 11:4 (kon.) | Vítkovice – Sparta 2:5 (kon.)
Jaroslavl – K. Vary 3:5 (kon.) | Sparta – CSKA Moskva 1:9 (kon.) | K. Vary – Třinec 3:2 (kon.)
Vítkovice – IHS Riga 3:9 (kon.) | Jaroslavl – Malmö Redhawks 4:3 (2:1 po s.n.)
po s.n. (2:1)
Lokomotiv Jaroslavl
4:3 (1:0, 1:3, 1:0)
Malmö Redhawks
Sobota 10.08.2019, 18:30 • WERK ARENA, Třinec • President Cup HC Oceláři Třinec
Partner:
     
    Lokomotiv se dostává po vyhraných nájezdech do semifinále. Malmö si zahraje o umístění. (20:42:08)
     
    65:00
    Jaroslavl právě vstřelila branku!

    Rozhodující nájezd proměnil Dmitrij Utkin.
     
    5. série
    2:1
    Janebrant neproměňuje.
     
    4. série
    2:1
    Pavlov neproměňuje.
     
    4. série
    2:1
    Hed neproměňuje.
     
    3. série
    2:1
    Utkin proměňuje.
     
    3. série
    1:1
    Jarnvi proměňuje.
     
    2. série
    1:0
    Rošchin neproměňuje.
     
    2. série
    1:0
    Larsson neproměňuje.
     
    1. série
    1:0
    Maltsev proměňuje střelou k pravé tyči.
     
    1. série
    0:0
    Berg neproměňuje.
     
    Samostatné nájezdy začínají.
     
    Základní hrací doba vítěze nepřinesla, a proto uvidíme samostatné nájezdy.
     
    60:00
    Třetí třetina skončila.
     
    59:41
    Oddechový čas pro Lokomotiv.
     
    59:41
    Už to vypadá, že se nic nestane. Očekáváme nájezdy.
     
    58:44
    Střelu Kellandera z pravého kruhu zachytil Zajtsev do své lapačky.
     
    56:37
    Pavlov trestné střílení neproměňuje,jeho střelu k pravé tyči Andersson vychytal.
     
    56:37
    Vyloučení v týmu Malmö Redhawks (Nilsson – trestné střílení, sekání).

    Dominik Stošek

    Branky a nahrávky: 3. Shulygin (Skakodub), 28. Šumilov (Pavlov), 47. Labutkin (Skakodub, Galimov), 65. Utkin – 21. Larsson (Kellander), 23. Jarnvi (Larsson), 24. Winblad (Janebrant, Ahlgren)

    Samostatné nájezdy:

    1. série:
    0:0   Berg (MLM)
    1:0   Maltsev (JAR)
    2. série:
    1:0   Larsson (MLM)
    1:0   Rošchin (JAR)
    3. série:
    1:1   Jarnvi (MLM)
    2:1   Utkin (JAR)
    4. série:
    2:1   Hed (MLM)
    2:1   Pavlov (JAR)
    5. série:
    2:1   Janebrant (MLM)


    Lokomotiv Jaroslavl: Zajtsev (Maximov) – Žukov, Kokarev, Galimov, Labutkin,Sinogjev, Šuligyn, Lapin, Poliakov – Kharkov, Skakodub, Ermakov, Artiunin, Utkin, Šumilov, Rošičin, Maltsev, Pavlov, Rogovskij, Strigalev, Šestov.
    Malmö Redhawks: Andersson (Linde) – Käller, Bardeman, Lidman, Carlzhon, Kellander, Schalin, Nilsson, Henérius (C) – Jarnvi, Pettersson, Magnusson, Axelsson, Hed (A), Winblad, Möller, Berg, Larsson, Janebrant, Plato, Ahlgren (A), Flood.

    Rozhodčí: Fiala – Klimek, Bernkopf