Sittard – Heracles 1:1 (kon.) | Heerenveen – Feyenoord 1:1 (kon.) | Waalwijk – Alkmaar 0:2 (kon.)
Utrecht – Zwolle 3:1 (kon.) | Eindhoven – Den Haag 3:1 (kon.)
SC Heerenveen
1:1 (0:1)
Feyenoord Rotterdam
Neděle 11.08.2019, 14:30 • Abe Lenstra Stadion (Heerenveen) • Nizozemská Eredivisie • 2. kolo

Skončil nám zápas nejvyšší fotbalové nizozemské soutěže, ve kterém se utkaly celky SC Heerenveen a Feyenoord Rotterdam. V první půli byly k vidění 2 penalty, 1 na každé straně, ale pouze hosté ji dokázali proměnit a do kabiny šli za stavu 0:1. Ve druhé půli jsme viděli spoustu brakových příležitostí, ale ujala se pouze dalekonosná střela Dreševiče, který upravil skóre na konečných 1:1. Nutno dodat, že Heerenveen si minimálně remízu zasloužil, rozhodně nebyl v tomto utkání horším celkem.

Z tohoto zápasu je to za mě vše, přeji pěkný zbytek dne! (16:25:47)

Držení míče: 48 % : 52 %.
    Střely na branku: 6:3. Střely mimo: 5:3. Rohy: 1:1. Ofsajdy: 0:2. Fauly: 15:13.

90+2

90+2
    Nejspíše poslední útok zápasu budou mít na svědomí hráči domácích barev.

90+1
    Feyenoord je nyní na polovině soupeře.

90
    Rozhodčí nastavuje 2 minuty.

89
    Po útočném faulu Ayouba se dostane míč opět na kopačky domácích.

88
    Nepovedená nahrávka domácích znamená zisk míče pro hosty.

87
    Domácí van Bergen si navedl míč na střed hřiště, ale střela mu vůbec nesedla a skončila vysoko nad bránou Vermeera.

86
    Zápas už zase pokračuje, u míče domácí.

85
    Domácí stoper Botman si žádá ošetření. Oba trenéři využívají situace a dávají svým svěřencům taktické pokyny na závěrečné minuty zápasu.

84
    Nepovedená přihrávka v řadách hostů znamená zisk míče pro Heerenveen.

83
    Domácí rozehrávají s rozvahou od své brány, neradi by dostali hosty na koně nějakou chybou.
    80. Ibrahim DREŠEVIĆ - 1:1

80
    Heerenveen právě vstřelil branku!
    Tak to byla paráda! Domácí obránce IBRAHIM DREŠEVIČ vystřelil exkluzivně z 35 metrů od brány hostů a míč se od tyče odrazil do sítě bezmocného Vermeera. Vyrovnáno 1:1

77
    Střídání v týmu SC Heerenveen. Odchází Jordy Bruijn, přichází Jan Ras

77
    Střídání v týmu SC Heerenveen. Odchází Chidera Ejuke, přichází Arjen van der Heide

76
    Domácím se čas krátí, v posledních deseti minutách se prakticky k ničemu nedostali.