Admira Praha – Slavia B 2:7 (kon.) | Karlovy Vary – Příbram B 2:2 (3:2 po pen.) | Hostouň – Motorlet 0:2 (kon.)
Rakovník – Plzeň B 0:3 (kon.)
TJ Sokol Hostouň
0:2 (0:0)
FK Motorlet Praha
Neděle 11.08.2019, 17:00 • stadion Vojtěcha Zeithamla • Česká fotbalová liga (A) • 1. kolo

Je konec! Dnešní utkání nakonec končí vítězstvím Motorletu, který svého soupeře porazil poměrem 2:0. Hosté navázali na první poločas, ve kterém byli herně aktivnější, v tom druhém se navíc hned dvakrát střelecky prosadili, čímž dovedli utkání do vítězného konce. Hostouň se v tomto střetnutí herně trápila, jen málokdy se dokázala dostat do slibnější příležitosti. (19:01:24)

90+4

90+3
    Domácí se sice radovali z vyrovnávací branky, avšak ta nakonec neplatí. Sudí si všiml útočného faulu domácích, kterým tak není přáno.

90+2
    Jenomže to vypadá, že se v dnešním utkání už nic nestane. Hostouň se snaží s výsledkem něco udělat, avšak se nemůže dostat k slibnějšímu náporu.

90+1
    Hlasatel oznámil, že se druhý poločas protáhne o tři minuty.

90+1
    Nakonec to vypadá na trochu vážnější zranění, na hrací plochu přispěchal také lékařský personál domácích.

90
    Střídání v týmu SK Motorlet Praha: ze hřiště odchází David Radosta, přichází Martin Filip.

90
    Před samotným koncem utkání skončil na zemi jeden z domácích, chvíli se tak hrát nebude.

89
    Zanedlouho se nám rozběhne poslední minuta řádné hrací doby. O vítězi se zdá být rozhodnuto, navíc z levé strany může vhazovat obránce Suk.

88
    Domácí se svižným způsobem dostali na druhou stranu, kde rozjeli zdlouhavou kombinaci. Mezitím se včas do obrany dostala smečka protihráčů.

87
    Střídání v týmu TJ Sokol Hostouň: ze hřiště odchází Stanislav Mařík, přichází Vladimír Kolmistr.

87
    Krátce po rozehrávce došlo k tvrdému střetu u středového kruhu, přičemž si nedovoleně počínal domácí Vašák. Rýsuje se nám další standardka pro soupeře.

86
    Střídání v týmu SK Motorlet Praha: ze hřiště odchází Adam Fotr, přichází Jakub Jonáš.

86
    Tohle je pro domácí hodně těžký úder, pár minutek před koncem zápasu prohrává už o dvě branky. I tak musíme počítat s nastaveným časem.

85
    Střídání v týmu TJ Sokol Hostouň: ze hřiště odchází Tomáš Borák, přichází Vojtěch Krupička.

84
    Motorlet právě vstřelil branku!
    Tohle vypadá s domácím celkem už opravdu zle! Motorlet se totiž pustil do rychlého protiútoku, přičemž Měska vyšperkoval akci přihrávkou na ADAMA FOTRA, který si s domácím brankářem poradil velice zkušeně, neboť mu tvrdou střelou nedal sebemenší nárok.

83
    Celkem nenápadná akce nakonec putovala po ose Rajnoch – Mařík, přičemž druhý jmenovaný se k ničemu vážnějšímu nedostal, u míče tak je Trapp.

79
    Navíc to bylo s nedovoleným zákrokem domácího Marka, který si opět pomohl taktickým způsobem. Motorlet bude rozehrávat z vlastní poloviny.