Chlumec n/C – Jablonec B 3:0 (kon.) | Hr. Králové B – Ml. Boleslav B 0:0 (3:5 po pen.) | Pardubice B – Přepeře 4:2 (kon.)
Brozany – Bohemians B 2:0 (kon.) | Zápy – Dukla B 5:2 (kon.)
FK Chlumec nad Cidlinou
3:0 (2:0)
FK Jablonec B
Neděle 11.08.2019, 10:15 • Chlumec nad Cidlinou • Česká fotbalová liga (B) • 1. kolo

Toto je ode mě v tuto chvíli vše. děkuji za pozornost au fotbalu zase někdy příště. (12:11:48)

Domácí tým tak zvládl premiéru v ČFL, když porazili Jablonec B 3:0. Nejdříve se trefil z penalty v 18. minutě Martin Kopáč. V 28. minutě chladnokrevně zakončil do branky Tomáš Labík, když výborně přeloboval brankáře hostí. Skóre uzavřel v 60. minutě Dominik Koubek, který využil chyby v rozehrávce Jablonce. Domácí byli velice aktivní, trochu dozadu zalezli až po třetí vstřelené brance a utkání v klidu dovedli do vítězného konce. Nejlepší hráči zápasu jsou za domácí Jakub Jarkovský a hostující Dominik Breda.

Chlumec příští ligové utkání odehraje 18.8. na hřišti v Mladé Boleslavi. Jablonec příště hraje 17.8. doma s Ústí nad Orlicí.

90

90
    Střídání v týmu FK Chlumec nad Cidlinou: ze hřiště odchází T. Labík, přichází Žahourek.

89
    Dlouhý míč si zpracoval na prsa Skuhravý a tím nahrál Bredovi. Breda hned vystřelil. jeho střela skončila pouze nad brankou.

88
    Žlutou kartu dostává Kučera (FK Chlumec nad Cidlinou).

87
    Další vysoký míč hledal vpředu Libíka, ten si však míč nezpracoval, takže míč skončil za postranní čárou.

86
    Utkání už se víceméně dohrává. Domácí si nijak netlačí dopředu a hosté už jsou smířeni s tím, že dneska si body neodvezou.

85
    Centr letěl přímo do vápna, kde zmatek ukončil až pohotový odkop Havla do bezpečí.

85
    Roh pro hostující tým.

84
    Střídání v týmu FK Jablonec B: ze hřiště odchází Daníček, přichází Pour.

84
    Střídání v týmu FK Chlumec nad Cidlinou: ze hřiště odchází Novotný, přichází Vyšehrad.

83
    Za vápnem se ke střele dostal hostující Daníček. Jeho střela z voleje však skončila daleko za brankou.

82
    Daníček už vstal, vypadá to s ním už dobře.

81
    Na zemi zůstal ležet hostující Daníček, který se drží za záda.

80
    Obrovskou šanci měl Tomáš Libík, když dostal centr před branku, ale jeho hlavička trefila pouze brankáře Richtera.

79
    Domácí Kučera dal míč na levou stranu pro Libíka, který ještě hledal spoluhráče ve vápně. To už se stačil vrátit Munzar a přihrávku zastavil.

78
    Dlouhý míč za obranu letěl pro Novotného. Brankář soupeře Richter byl u míče rychleji.

77
    Střídání v týmu FK Chlumec nad Cidlinou: ze hřiště odchází Koubek, přichází Kučera.