Seattle – New England 3:3 (kon.) | Toronto – Orlando City 1:1 (kon.) | Columbus – Cincinnati 2:2 (kon.)
Dallas – Minnesota 5:3 (kon.) | Kansas City – Real Salt Lake 1:2 (kon.) | Chicago Fire – Montreal 3:2 (kon.)
Colorado Rapids – San Jose 2:1 (kon.) | Portland – Vancouver 3:1 (kon.) | Atlanta United – New York City 2:1 (kon.)
Atlanta United FC
2:1 (1:0)
New York City FC
Neděle 11.08.2019, 22:00 • Mercedes-Benz Stadium • Americká MLS

Skončilo nám velice zajímavý zápas MLS mezi týmy Atlanta United FC a New York City FC. K vidění bylo přehršel útočných výpadů a šancí. Jako první dokázal svou příležitost využít Josef Martínez a domácí Atlanta šla do kabin o poločase za stavu 1:0. Ve druhém poločase pokračovala Atlanta ve větší aktivitě a zásluhou Martíneze přidala zaslouženě druhý gól do sítě Johnsona. New York se sice v 81. minutě zmohl na snížení z kopačky Hébera, ale to bylo z jejich strany vše a utkání nakonec prohráli 2:1.

Ode mne je to vše, přeji dobrý vstup do nového týdne! (00:05:56)

Držení míče: 57 % : 43 %.
    Střely na branku: 9:4. Střely mimo: 6:5. Rohy: 11:4. Ofsajdy: 3:2. Fauly: 12:21.

90+5

90+4
    Míč je daleko od brány, kterou střeží Guzan. Vypadá to, že Atlanta si dojde pro 3 body.

90+2
    Zákrok před bránou hostí na G. Martíneze byl nyní diskutabilní. Domácí chtěli penaltu a asi se i pískat měla, ale hlavní rozhodčí tak neučinil a pokračujeme dále.

90+1
    Castellanos se skvěle dostal do výhodné pozice, ale na poslední chvíli byl zablokován domácí obranou.

90
    Rozhodčí přidává 4 minuty.

90
    Pěkná střela Gressela je zneškodněna rukavicemi Johnsona. Budeme svědky rohového kopu domácích.

89
    Centr do nebezpečné pozice si našel domácí brankář Guzan.

88
    New York by se potřeboval dostat do soustavnějšího tlaku, to se jim prozatím nedaří.

85
    Situaci 2 na 2 sice domácí nevyřešili nejhůře, ale Josefa Martíneze zradilo zpracování těžké nahrávky.

84
    Nepřesný centr Moraleze nenašel nikoho. Bude se odkopávat od brány Atlanty.
    81. HÉBER - 2:1

81
    New York City právě vstřelilo branku!
    A máme tady drama! Centr Moraleze sklepl Castellanos přímo před HÉBERA, který zvolil razantní zakončení a zvolil jej dobře, Guzan totiž na jeho střelu nedosáhl.
    79. Josef Martínez měl další velkou šanci, Johnson hosty podržel.

79
    Josef Martínez šel sám na Johnsona, ten však zasáhl.

78
    Střídání v týmu Atlanta United FC. Odchází Eric Remedi, přichází Jeff Larentowicz.

78
    Střídání v týmu Atlanta United FC. Odchází Ezequiel Barco, přichází Emerson Hyndman.

75
    Střídání v týmu New York City FC. Odchází Alexandru Mitrita, přichází Gary Mackay-Steven.

Tomáš Němčík

Branky: 42. J.Martínez (Gressel), 63. Martínez (pen.) – 81. Héber (Castellanos, Moralez)

Karty:   20. Pirez (ATA), 59. G.Martínez (ATA), 69. Gressel (ATA) – 27. Sands (NYC), 37. Matarrita (NYC), 74. Chanot (NYC)

Atlanta United FC: Guzan (C) – Escobar, González Pirez, Robinson, Gressel – Barco (78. Hyndman), Remedi (78. Larentowicz), Nagbe – Meram, J. Martínez, G. Martínez
    Náhradníci: Kann, Parkhurst, Pogba, Hyndman, Pereira, Villalba, Larentowicz

New York City FC: Johnson – Matarrita, Callens, Chanot, Tinnerholm – Castellanos, Ofori (70. Parks), Sands (66. Héber), Ring (C) – Moralez, Mitrita (75. Mackay-Steven)
    Náhradníci: Stuver, Ibeagha, Miller, Mackay-Steven, Rocha, Parks, Héber

Rozhodčí: Marrufo – Anderson, Da Silva