Eichstatt – Hertha 1:5 (kon.) | Osnabrück – RB Lipsko 2:3 (kon.) | Mannheim – Frankfurt 3:5 (kon.)
Chemnitzer – Hamburg 2:2 (5:6 po pen.) | Wiesbaden – Kolín nad Rýnem 3:3 (2:3 po pen.)
VfR Mannheim
3:5 (2:2)
Eintracht Frankfurt
Neděle 11.08.2019, 15:30 • Carl-Benz Stadion • Německý pohár • 1. kolo

Ode mne je to pro dnešek vše. Loučím se s Vámi a přeji Vám hezký zbytek dnešního dne! Na počtenou! (17:29:12)

Snad jen blázen by řekl, že ho nebavilo dnešní utkání! Sledovali jsme velice hektický zápas s mnoha brankami, ve kterém nakonec vítězí hostující Eintracht Frankfurt, který byl v dnešním zápase jasným favoritem. Druhý poločas nám přinesl stejně jako ten první čtyři branky. Do vedení o jednu branku se domácí dostali po nádherné střele Marxe. O tři minuty později ovšem začala one man show v podání Anteho Rebiče, který za 13 minut dokázal vsítit tři branky a zařídil svému týmu postup do dalšího kola poháru!

Držení míče: 46 % : 54 %.
    Střely na branku: 11:25. Střely mimo: 3:6. Rohy: 3:9. Ofsajdy: 4:5. Fauly: 7:11.

90+5

90+4
    Rohový kop šanci nepřinesl, hra pokračuje s míčem na kopačkách Frankfurtu.

90+3
    Po zblokovaném centru se fotbalisté Mannheimu dostávají k rohovému praporku.

90+1
    Domácí se ještě snaží o vsítění branky, která by ještě mohla s utkáním něco udělat, ale zatím se jim to vůbec nedaří, střela z dálky skončila u Trappa.

90
    Rozhodčí v druhém poločase nastavuje 4 minuty nad rámec základní hrací doby!
    89. Ante REBIČ - 3:5

89
    Frankfurt právě vstřelil branku!
    Hattrick! A je rozhodnuto! Show v podání ANTE REBIČE, který nyní vsítil hattrick pokračuje. Srbský útočník dostal přihrávku do vápna, kde skvěle obešel brankáře Scholze a zakončil do odkryté branky, čímž zajistil Frankfurtu výhru v dnešním utkání! Asistence: Dominik Kohr.

88
    Střela Gačinoviče utkání rozhodně nerozhodně, končí vysoko nad brankou.

87
    Po akci Mannheimu se balón dostal k brankáři Eintrachtu, jenž ho posílá co nejdále od své vlastní branky.

86
    Nyní ovšem rozhodčí píšťalku využil, což znamená šanci pro domácí, kteří budou rozehrávat, do konce utkání nezbývá mnoho minut.

85
    Hráči Frankfurtu nyní vyžadovali odpískání faulu, ale rozhodčí zůstává v klidu a nechává plynout hru dále, následuje autové vhazování pro Frankfurt.

84
    Střídání v týmu VfR Mannheim: ze hřiště odchází Max Christiansen, přichází Mete Celik.

83
    Kdo by dnes čekal takovéto utkání, během 9 minut jsme byli svědky třech branek a velmi napínavé hry, která nyní pokračuje.
    82. Ante REBIČ - 3:4

82
    Frankfurt jde do vedení! Gólové hody pokračuji! ANTE REBIČ nebyl s remízovým stavem spokojený, a proto po přihrávce Kostiče ve vápně obešel jednoho obránce a střelou pod víko posílá Frankfurt do vedení o jednu branku! Asistence: Filip Kostič.

80
    Gacinovic se snažil o únik po levé straně, ale jeho rychlou jízdu zastavil ve vápně bránící Marx.

Adam Mitáš

Branky: 3. Sulejmani, 11. Sulejmani, 72. Marx – 21. Kamada, 45+1. Kostič, 76. Rebič, 82. Rebič, 89. Rebič

Karty:   34. Christiansen (VFM), 50. Seegert (VFM) – 26. Kostič (FRN)

VfR Mannheim: Scholz (B) – Conrad (C), Seegert, Schultz, Marx – Christiansen, Schuster – Diring, Korte, Deville – Sulejmani
    Náhradníci: Celik, dos Santos, Ferati, Flick, Hofrath, Koffi, Konigsmann (B), Loechelt, Schwarz

Eintracht Frankfurt: Trapp (B) – Hinteregger, Hasebe, Abraham (C) – Kostič, Kohr, Fernandes, da Costa – Joveljic, Kamada – Rebič
    Náhradníci: de Guzman, Durm, Gacinovic, Chandler, NDicka, Pacienca, Russ, Torro, Wiedwald (B)

Rozhodčí: Brych F