Třinec – Kometa Brno 5:2 (kon.) | Olomouc – Trenčín 6:3 (kon.) | Chomutov – Litoměřice 3:2 (kon.)
Třebíč – Žďár n/S 2:0 (kon.) | Kladno – Mladá Boleslav 1:4 (kon.) | Jihlava – Prostějov 6:0 (kon.)
Frýdek-M. – Havířov 2:3 (kon.) | Kadaň – Klatovy 2:5 (kon.) | K. Vary – Novosibirsk 2:3 (kon.)
Martin – Lipt. Mikuláš 1:3 (kon.) | Michalovce – Linz 4:3 (kon.) | Val. Meziříčí – Dubnica 2:3 (kon.)
Havlíčkův Brod – Kolín 7:5 (3:2 po s.n.) | Děčín – Mostečtí Lvi 7:10 (kon.) | Nový Jičín – Opava 1:5 (kon.)
Nitra – Ženeva 1:6 (kon.) | Rapperswil – Vítkovice 4:2 (kon.)
HC Dukla Jihlava
6:0 (1:0, 2:0, 3:0)
LHK Jestřábi Prostějov
Úterý 13.08.2019, 18:00 • Horácký zimní stadion, Jihlava • Přípravné zápasy

57:49
    Lukáš Mareš (JIH) v rohu za vlastní brankou zahákoval protihráče, což rozhodčím neuniklo. Prostějov tak bude utkání dohrávat v početní výhodě.

45:05
    Tomáš Chlubna (JIH) míří na trestnou lavici, kam jej sudí vykázal na dvě minuty za podrážení. Jestřábi si tak vyzkouší další přesilovku, přetaví ji v gól?

35:36
    Situace je pro Prostějov čím dál tím horší, Vykoukalovi svěřence čeká oslabení. Petr Krejčí (PRO) zašlápl kotouč, za což dostal trest za zdržovaní hry.

31:07
    Michal Poletín (JIH) si při svém debutu v Jihlavě připisuje do statistik dvě trestné minuty, které od sudích obdržel za sekání. Přesilovka pro Jestřáby.

15:05
    Paže sudího opět vyletěla vzhůru, Dukla bude hrát přesilovku. Daniel Dvořák (PRO) vyhodil kotouč mimo hrací plochu, menší trest za něj odpyká Ouřada.

12:13
    S vyloučeními se teď roztrhl pytel, domácí půjdou na sedmnáct sekund do tří. Jan Pohl (JIH) odjíždí dělat Půžovi společnost, dostal trest za hákování.

10:44
    Přesilovka předčasně končí, poměr sil na ledě se vyrovná. Za katr totiž putuje obránce Jaroslav Mrázek (PRO), jenž byl potrestán za nedovolené bránění.

10:30
    Jestřábi si vyzkouší přesilovou hru! Václav Půža (JIH) si jede na dvě minuty zchladit hlavu na trestnou lavici, rozhodčí jej z kluziště vykázali za držení.

Vojtěch Martinek

Branky a nahrávky: 4. Davídek (Pekr, Skořepa), 28. Skořepa (Pekr), 35. Skořepa (Pekr, Davídek), 43. Chlubna (Čermák, Dančišin), 43. Pekr (Davídek), 51. Fronk

HC Dukla Jihlava: Lundström (Brož) – Pohl, Piegl, Holý, Půža, Kolář, Černohorský, Mareš, Vála – Pekr, Skořepa, Davídek – Lichanec, Čachotský, Poletín – Jiránek, Zeman, Fronk – Čermák, Dančišin, Chluba.
    LHK Jestřábi Prostějov: Dvořák (Neužil) – Novotný, Husa, Krejčí, Březák, Mrázek, Chujac, Brančík, Muška – Chlouba, Popelka, Meidl – Hrníčko, Luňák, Nouza – Ouřada, Chlán, Jandus – Žálčík, Tlačil, Novák.

Rozhodčí: Mejzlík, Suchý – Jeletz, Polák.