Třinec – Kometa Brno 5:2 (kon.) | Olomouc – Trenčín 6:3 (kon.) | Chomutov – Litoměřice 3:2 (kon.)
Třebíč – Žďár n/S 2:0 (kon.) | Kladno – Mladá Boleslav 1:4 (kon.) | Jihlava – Prostějov 6:0 (kon.)
Frýdek-M. – Havířov 2:3 (kon.) | Kadaň – Klatovy 2:5 (kon.) | K. Vary – Novosibirsk 2:3 (kon.)
Martin – Liptovský Mikuláš 1:3 (kon.) | Michalovce – Linz 4:3 (kon.) | Val.Meziříčí – Dubnica nad Váhom 2:3 (kon.)
Havlíčkův Brod – Kolín 7:5 (3:2 po s.n.) | Děčín – MOSTEČTÍ LVI 7:10 (kon.) | Nový Jičín – Opava 1:5 (kon.)
Nitra – Genève 1:6 (kon.) | Rapperswil – Vítkovice 4:2 (kon.)
po s.n. (3:2)
BK Havlíčkův Brod
7:5 (3:0, 3:2, 1:3)
SC Kolín
Úterý 13.08.2019, 18:00 • Zimní stadion Kotlina • Přípravné zápasy
Partner:
     
    44:42
    Vyloučení v týmu SC Kolín (Šafránek – 2 min., faul loktem).
     
    35:57
    Vyloučení v týmu BK Havlíčkův Brod (Plachý – 2 min., sekání).

    Dominik Adam

    Branky a nahrávky: 9. Holenda, 14. Holenda (Kadlec, Matušík), 16. Holenda (Matušík, Vala), 29. Přidal (Třetina), 33. Přidal (Mikeš, Třetina), 40. Plachý (Ludvík), 47. Třetina (Přidal, Mikeš) – 22. Martínek (Březina), 40. Hladík (Černý), 42. Němec (Martínek), 51. Barták (Kysela), 56. Martínek (Procházka, Hanzl)

    Samostatné nájezdy:

    1. série:
    0:0   Hanzl (KOL)
    1:0   Holenda (HBR)
    2. série:
    1:0   Šafránek (KOL)
    1:0   Kadlec (HBR)
    3. série:
    1:0   Netušil (KOL)
    1:0   Třetina (HBR)
    4. série:
    1:1   Martínek (KOL)
    1:1   Semrád (HBR)
    5. série:
    1:1   Zumr (KOL)
    1:1   Cachnín (HBR)
    6. série:
    1:1   Čermák (HBR)
    1:1   Barták (KOL)
    7. série:
    1:1   Vala (HBR)
    1:1   Malý (KOL)
    8. série:
    1:1   Pospíchal (HBR)
    1:1   Procházka (KOL)
    9. série:
    2:1   Kliment (HBR)
    2:2   Hladík (KOL)
    10. série:
    3:2   Matušík (HBR)
    3:2   Němec (KOL)


    BK Havlíčkův Brod: Holík (od 30.Chaloupek) – Pospíchal, Semrád, Kulhánek, Vala, Kliment, Čermák (A) – Mikeš, Třetina (C), Přidal – Holenda, Matušík, Kadlec – Ludvík, Cachnín, Plachý
    SC Kolín: Sejpal (od 30.Hermann) – Březina, Pýcha, Hanzl, Jelínek, Krejsa, Barták, Nutil, Křeček – Zumr, Šafránek, Malý, Procházka, Martínek, Němec, Netušil, Kozák (C), Kysela, Beran, Pilný, Černý, Hladík

    Rozhodčí: Jan Doležal – Tomáš Krejčí, Petr Křivohlavý