Saburtalo – Ararat-Armenia | 0:2 (kon.) | | | Guimarães – Ventspils | 6:0 (kon.) | | | Atromitos – Legia | 0:2 (kon.) |
Liverpool – Chelsea | 2:2 (5:4 po pen.) |
Kolín – Ústí n/O | 0:1 (kon.) | | | Humpolec – Jihlava | 0:9 (kon.) | | | Komárov – Vltavín | 0:1 (kon.) |
Kroměříž – Vítkovice | 2:2 (3:4 po pen.) | | | Lanžhot – Znojmo | 1:1 (3:1 po pen.) | | | Letohrad – Hr. Králové | 0:3 (kon.) |
Motorlet – Chomutov | 4:0 (kon.) | | | Český Brod – Velvary | 1:3 (kon.) | | | Dětmarovice – Třinec | 1:7 (kon.) |
Zbuzany – Domažlice | 1:3 (kon.) | | | Frenštát p/R – Hlučín | 1:2 (kon.) | | | Aritma – Admira Praha | 0:1 (kon.) |
Souš – Sokolov | 0:3 (kon.) | | | Olešnice – Zlínsko | 2:1 (kon.) | | | Strání – Prostějov | 1:3 (kon.) |
Ždírec – Stará Říše | 3:1 (kon.) | | | Sedlčany – Táborsko | 0:4 (kon.) | | | Srbice – Králův Dvůr | 1:2 (kon.) |
Hlubina – D. Benešov | 1:2 (kon.) | | | Val. Meziříčí – Slavičín | 4:2 (po pr.) | | | Velké Hamry – Varnsdorf | 0:4 (kon.) |
Všechovice – Petřkovice | 0:4 (kon.) | | | Přepeře – Dvůr Králové | 6:2 (kon.) | | | Rosice – Vel. Meziříčí | 4:2 (kon.) |
Rýmařov – Uničov | 2:3 (kon.) | | | Skaštice – Líšeň | 3:5 (kon.) | | | Beroun – Dukla Praha | 0:7 (kon.) |
Nový Jičín – Frýdek-Místek | 2:3 (kon.) | | | Soběslav – Benešov | 0:2 (kon.) | | | Libiš – Zápy | 0:2 (kon.) |
Hostouň – Karlovy Vary | 2:1 (kon.) | | | HFK Olomouc – Brno | 0:3 (kon.) | | | Ostrá – Vlašim | 1:3 (kon.) |
Slaný – Vyšehrad | 0:4 (kon.) | | | Libčany – Chlumec n/C | 0:3 (kon.) | | | Dobříš – Písek | 0:2 (kon.) |
MFK Zvolen – Sereď | 0:2 (kon.) | | | Rohožník – Senica | 0:1 (kon.) |
80
|
Střídání v týmu FC Ararat-Armenia: ze hřiště odchází Kobjalko, přichází Damcevski.
|
|
70
|
Střídání v týmu FC Ararat-Armenia: ze hřiště odchází G. Malakjan, přichází Antonov.
|
|
69
|
Střídání v týmu FC Saburtalo Tbilisi: ze hřiště odchází Kakubava, přichází Gorgiašvili.
|
|
60
|
Střídání v týmu FC Saburtalo Tbilisi: ze hřiště odchází Gebadava, přichází Rolović.
|
|
58
|
Střídání v týmu FC Saburtalo Tbilisi: ze hřiště odchází Diasamidze, přichází Kenia.
|
|
56
|
Střídání v týmu FC Ararat-Armenia: ze hřiště odchází Ambarcumjan, přichází Avetisjan.
|
Karty: 21. Altunašvili (SBL), 32. Tera (SBL), 33. Kochredze (SBL), 56. Gabedava (SBL), 65. Miginešvili (SBL), 86. Mali (SBL), 90+1. Gorgiašvili (SBL) – 34. Guz (ARA), 37. Kobjalko (ARA), 52. Pašov (ARA), 86. Lima (ARA)
Neproměněná penalta:
Střely na branku: 2:3. Střely mimo: 6:1. Rohy: 7:1. Ofsajdy: 5:3. Fauly: 17:11.
Náhradníci: Kupatadze – Vagner Goncalves, Čabradze, Kenia, Cnobiladze, Rolović, Gorgiašvili
Trenér:
Ararat-Armenia Jerevan: Abakumov – Pašov, Angelo Meneses, Guz (C), Achenteh – Ambarcumjan (56. Avetisjan), Alphonse, G. Malakjan (70. Antonov) – Narsingh, Kobjalko (80. Damcevski), Mailson Lima
Náhradníci: Čupić – Sanogo, Damcevski, Antonov, Avetisjan, Alex Júnior, Ogana
Trenér:
Rozhodčí: Balakin – Skrypka, Aljochin (vš. UKR)
Diváci:
Ararat-Armenia - Saburtalo 1:2
Branky: 31. Kobjalko – 72. Altunašvili, 76. Kenia
Karty: 45+1. Achentech (ARA), 85. Guz (ARA), 90+6. Antonov (ARA) – 1. Kochrejdze (SBL), 15. Diasamidze (SBL), 43. Gabedava (SBL), 50. Rechvjašvili (SBL), 82. Kakubava (SBL), 90+4. Miginejšvilli (SBL)
Střely na branku: 4:6. Střely mimo: 0:3. Rohy: 5:4. Ofsajdy: 1:1. Fauly: 15:11.
Martin Dvořák