Opava – Zlín 0:3 (kon.) | Slovácko – Příbram 2:0 (kon.) | Bohemians 1905 – Olomouc 3:2 (kon.)
Slezský FC Opava
0:3 (0:1)
FC Zlín
Sobota 17.08.2019, 17:00 • Stadion v Městských sadech, Opava • FORTUNA:LIGA • 6. kolo

Z tohoto vypjatého utkání je to vše. Děkujeme vám za pozornost a přejeme krásný zbytek sobotního dne. Na viděnou. (19:05:46)

Zlín si vítězstvím polepšil na sedmou příčku, Opava je jedenáctá. V dalším kole zajíždějí Slezané na horkou půdu Plzně, Zlín bude na Letné hostit poslední Karvinou.

Držení míče: 50 % : 50 %.
    Střely na branku: 1:8. Střely mimo: 4:4. Rohy: 6:5.

Opava prohrává se Zlínem 0:3 a musí skousnout čtvrtou porážku v řadě. Skóre otevřel těsně před poločasovou pauzou Poznar, který v nastaveném čase druhého dějství pečetil výhru na konečných 3:0. Místo něj se ještě v 54. minutě prosadil Argentinec Podio, kterému dala domácí obrana až příliš prostoru. Závěr zápasu poznamenaly mohutné protesty proti rozhodčím, a tak sudí Rejžek vypjaté utkání raději ukončil o pár desítek vteřin dříve.

90+5

90+5
    Závěr duelu je plný emocí, a tak Rejžek zápas dokonce ukončuje! Hlavního rozhodčího musí doprovodit do kabin ochranka, neboť mu spílají nejen fanoušci, ale i někteří členové realizačního týmu!

90+4
    Sektor domácích příznivců zasypal pomezního sudího pivem, rozhodčí přerušuje zápas!
    90+3. Tomáš POZNAR - 0:3

90+3
    Zlín právě vstřelil branku!
    Je definitivně rozhodnuto. Volný TOMÁŠ POZNAR vystřelil z levé strany vápna přesně ke vzdálenější tyči a Zlín vede v Opavě o tři branky.

90+2
    Hlinka odkopával balon z penaltového puntíku před Bernadinou.

90+1
    Střídání v týmu FC Fastav Zlín: ze hřiště odchází Dominik Mašek, přichází Josef Hnaníček.

90
    Nutno říci, ze některé výroky pana Rejžka jsou dnes opravdu prapodivné. No nic, pokračujeme dále. Nastavovat se bude šest minut.

89
    Zápas pro Zavadila končí! Opavský záložník byl po obdržené žluté kartě jako utržený z řetězů a v rozmezí snad deseti vteřin vidí další žlutou a tedy i červenou kartu!

88
    Domácí matador Zavadil dostává za protesty proti výroku rozhodčího žlutou kartu.
    87. Juřena vypracoval šanci pro Dediče, jenže ten pálil nad bránu

87
    Hra pokračuje. Juřena upaloval na bránu, místo střely si ale zasekl míč a namazal na hranici vápna dobíhajícímu Dedičovi. Jeho dělovka ale skončila těsně nad břevnem!

86
    Do akce je povolán jeden z pořadatelů, neboť povolilo pnutí sítě. A tak se chvíli nehraje.

85
    Padající míč z hlavy Bernadiny vytěsnil Dostál konečky prstů na horní tyč. Rozhodčí ale rohový kop k údivů Slezanů nepíská.