Opava – Zlín | 0:3 (kon.) | | | Slovácko – Příbram | 2:0 (kon.) | | | Bohemians 1905 – Olomouc | 3:2 (kon.) |
Třinec – Hr. Králové | 1:1 (kon.) | | | Dukla Praha – Brno | 2:1 (kon.) | | | Sokolov – Vlašim | 2:1 (kon.) |
Chrudim – Žižkov | 0:3 (kon.) | | | Líšeň – Vyšehrad | 0:0 (kon.) | | | Vítkovice – Prostějov | 2:2 (kon.) |
Arsenal – Burnley | 2:1 (kon.) | | | Aston Villa – Bournemouth | 1:2 (kon.) | | | Brighton – West Ham | 1:1 (kon.) |
Everton – Watford | 1:0 (kon.) | | | Norwich – Newcastle | 3:1 (kon.) | | | Southampton – Liverpool | 1:2 (kon.) |
Manchester City – Tottenham | 2:2 (kon.) |
Celta Vigo – Real Madrid | 1:3 (kon.) | | | Valencia – Real Sociedad | 1:1 (kon.) | | | Mallorca – Eibar | 2:1 (kon.) |
Leganés – Osasuna | 0:1 (kon.) | | | Villarreal – Granada | 4:4 (kon.) |
W. Brémy – Düsseldorf | 1:3 (kon.) | | | Dortmund – Augsburg | 5:1 (kon.) | | | Freiburg – Mohuč | 3:0 (kon.) |
Leverkusen – Paderborn | 3:2 (kon.) | | | Wolfsburg – Kolín nad Rýnem | 2:1 (kon.) | | | Mönchengladbach – Schalke | 0:0 (kon.) |
Nantes – Marseille | 0:0 (kon.) | | | Méty – Monaco | 3:0 (kon.) | | | Nîmes – Nice | 1:2 (kon.) |
Toulouse – Dijon | 1:0 (kon.) | | | Amiens – Lille | 1:0 (kon.) | | | Bordeaux – Montpellier | 1:1 (kon.) |
Trnava – Trenčín | 1:2 (kon.) | | | Senica – Ružomberok | 2:2 (kon.) | | | Sereď – Slovan Bratislava | 0:4 (kon.) |
Žilina – Nitra | 3:0 (kon.) | | | Zlaté Moravce – Pohronie | 0:0 (kon.) |
Motorlet – Karlovy Vary | 2:0 (kon.) | | | Písek – Domažlice | 0:1 (kon.) |
Zbuzany – Liberec B | 3:0 (kon.) | | | Jablonec B – Ústí n/O | 4:1 (kon.) | | | Přepeře – Brozany | 2:0 (kon.) |
Živanice – Zápy | 1:1 (5:3 po pen.) |
Petřkovice – Zlínsko | 1:1 (kon.) | | | Uh. Brod – Kroměříž | 1:0 (kon.) | | | Vyškov – Ostrava B | 1:1 (kon.) |
Znojmo – Olomouc B | 0:2 (kon.) | | | Frýdek-Místek – Hlučín | 2:0 (kon.) |
Pardubice – Meteor | 5:0 (kon.) | | | Olomouc – Karviná | 5:0 (kon.) | | | Slavia – Příbram | 4:0 (kon.) |
Plzeň – Hr. Králové | 2:2 (2:4 po pen.) | | | Slovácko – Opava | 1:1 (5:3 po pen.) | | | Sparta – Č. Budějovice | 8:0 (kon.) |
Brno – Zlín | 1:3 (kon.) |
Pardubice – Meteor | 1:0 (kon.) | | | Slavia – Příbram | 10:1 (kon.) | | | Plzeň – Hr. Králové | 0:1 (kon.) |
Olomouc – Karviná | 4:0 (kon.) | | | Slovácko – Opava | 6:2 (kon.) | | | Sparta – Č. Budějovice | 2:2 (2:3 po pen.) |
Brno – Zlín | 3:0 (kon.) |
Stuttgart – St. Pauli | 2:1 (kon.) | | | Bielefeld – Aue | 3:1 (kon.) | | | Wiesbaden – Hannover | 0:3 (kon.) |
L. Mikuláš – Poprad | 0:2 (kon.) | | | KFC Komárno – Podbrezová | 0:0 (kon.) | | | B. Bystrica – Slovan Bratislava U21 | 3:0 (kon.) |
Dubnica – Púchov | 1:0 (kon.) | | | Skalica – FC Košice | 1:0 (kon.) |
Den Haag – Sparta Rotterdam | 1:2 (kon.) | | | Venlo – Ajax | 1:4 (kon.) | | | Emmen – Heerenveen | 2:0 (kon.) |
Kortrijk – Anderlecht | 4:2 (kon.) | | | Mechelen – Cercle Brugge | 3:1 (kon.) | | | Waasland-Beveren – Genk | 0:4 (kon.) |
Moreirense – Gil Vicente | 3:0 (kon.) | | | Belenenses – Benfica | 0:2 (kon.) | | | Porto – Setúbal | 4:0 (kon.) |
Wolfsberger – Mattersburg | 5:0 (kon.) | | | Linz – Swarovski Tirol | 1:1 (kon.) | | | St. Pölten – Salzburg | 0:6 (kon.) |
Ural – Samara | 1:3 (kon.) | | | Tambov – FK Krasnodar | 0:2 (kon.) | | | Zenit – Groznyj | 0:0 (kon.) |
Śląsk – Cracovia | 2:1 (kon.) | | | Arka – Lech Poznaň | 0:0 (kon.) | | | Jagiellonia – Zabrze | 3:1 (kon.) |
Gençlerbirliği – Rizespor | 0:1 (kon.) | | | Kayserispor – Alanyaspor | 0:1 (kon.) | | | Sivasspor – Besiktas | 3:0 (kon.) |
Letohrad – Benátky n/J | 0:3 (kon.) |
konec
SK Líšeň 2019
0:0
(0:0)
FC Slavoj Vyšehrad
90+1
|
Žlutou kartu dostává Tomáš Čvančara (FC Slavoj Vyšehrad).
|
|
90
|
Žlutou kartu dostává Vojtěch Mareš (FC Slavoj Vyšehrad).
|
|
82
|
Žlutou kartu dostává Ondřej Žežulka (FC Slavoj Vyšehrad).
|
|
76
|
Žlutou kartu dostává Jaroslav Málek (SK Líšeň).
|
|
74
|
Žlutou kartu dostává Michal Bednář (SK Líšeň).
|
|
65
|
Žlutou kartu dostává Adrián Čermák (SK Líšeň).
|
|
32
|
Žlutou kartu dostává Jan Hlavica (SK Líšeň).
|
|
26
|
Žlutou kartu dostává Lukáš Veselý (FC Slavoj Vyšehrad).
|
|
12
|
Žlutou kartu dostává Petr Rothe (FC Slavoj Vyšehrad).
|
Branky:
Držení míče: 50 % : 50 %.
Střely na branku: 6:1. Střely mimo: 3:2. Rohy: 3:4.
Rozhodčí: Pechanec – Melichar, Vodrážka
Diváci: 1823
Karty: 32. Hlavica (LIS), 65. Ad. Čermák (LIS), 74. Bednář (LIS), 76. Málek (LIS) – 12. Rothe (VYS), 26. Veselý (VYS), 82. Žežulka (VYS), 90. V. Mareš (VYS), 90+1. Čvančara (VYS)
Neproměněná penalta:
Držení míče: 50 % : 50 %.
Střely na branku: 6:1. Střely mimo: 3:2. Rohy: 3:4.
SK Líšeň 2019:
Šustr – Jeřábek, Hlavica (C), Bednář – Ad. Čermák – Reteno Elekana, Minařík (56. Zikl), Suchý (46. Málek), M. Vintr (66. Rolinek) – T. Machálek, Hladík.
Náhradníci: Vítek – Fila, Zikl, Kříž, Málek, Rolinek.
Trenér:
FC Slavoj Vyšehrad: Otáhal – Žežulka, Švejdík, V. Mareš, Šandera – Verner, Veselý (66. Rataj), Rothe, Čvančara – Pouček (85. Vejvar), Drobílek (C) (72. Kozel).
Náhradníci: Dočekal – Drozda, Kozel, Brejcha, Rataj, Vejvar, Laňka.
Trenér:
Náhradníci: Vítek – Fila, Zikl, Kříž, Málek, Rolinek.
Trenér:
FC Slavoj Vyšehrad: Otáhal – Žežulka, Švejdík, V. Mareš, Šandera – Verner, Veselý (66. Rataj), Rothe, Čvančara – Pouček (85. Vejvar), Drobílek (C) (72. Kozel).
Náhradníci: Dočekal – Drozda, Kozel, Brejcha, Rataj, Vejvar, Laňka.
Trenér:
Rozhodčí: Pechanec – Melichar, Vodrážka
Diváci: 1823
Roman Zajíček
@RomanZajicek