Arsenal – Burnley 2:1 (kon.) | Aston Villa – Bournemouth 1:2 (kon.) | Brighton – West Ham 1:1 (kon.)
Everton – Watford 1:0 (kon.) | Norwich – Newcastle 3:1 (kon.) | Southampton – Liverpool 1:2 (kon.)
Manchester City – Tottenham 2:2 (kon.)
Aston Villa FC
1:2 (0:2)
AFC Bournemouth
Sobota 17.08.2019, 16:00 • Villa Park, Birmingham • Anglická Premier League • 2. kolo

Skončilo nám utkání mezi Aston Villou a Bournemouthem a hosté si z Birminghamu povezou 3 body díky výhře 2:1. Nováček Premier League prohrál i druhý zápas, zatímco Bournemouth má po dvou kolech na svém kontě krásné 4 body.

Utkání začalo velmi zhurta, neboť už ve druhé minutě proměnil penaltu Joshua King. O deset minut později následovala trefa Harryho Wilsona se kterou nemohl Heaton nic dělat. V druhé polovině první půle měli možnosti také domácí, ale Ramsdale byl dnes hrdinou utkání. Druhý poločas začala Aston Villa tlakem, který využila v 71. minutě zásluhou Douglase Luize. V závěrečných dvaceti minutách ale Bournemouth prokázal obrovskou kvalitu a zkušeně dovedl zápas k výhře.

Z mé strany je to vše. Děkuji vám za pozornost. Na počtenou! (18:02:19)

Držení míče: 63 % : 37 %.
    Střely na branku: 7:4. Střely mimo: 8:4. Rohy: 9:5. Ofsajdy: 5:1. Fauly: 9:12.

90+6

90+5
    Domácí mají možnost posledního nákopu dopředu. Už to budou hrát ale jen na náhodu.

90+4
    Davis byl na půli hřiště čistě odebrán od míče a vpřed mohou zase hosté.

90+3
    Aston Villa se stále nemůže dostat na polovinu hostů. Ti si stále počínají skvěle a drží míč.

90+2
    Fraser navíc vypálil z levé strany těsně vedle bližší tyče Heatona. Bude se kopat roh, protože domácí obránce ránu srazil.

90+1
    Nastavuje se 5 minut nad rámec řádné hrací doby.

90
    Jeden z hráčů ve žlutém dresu se dopustil útočného faulu a míče se už ujal Heaton k dlouhému pasu vpřed.

89
    Tohle však Aston Ville vůbec nevyhovuje. Hosté zásluhou Solankeho zkušeně drží balón pod svou kontrolou a navíc budou rozehrávat aut.

88
    Centr zprava stejně zamířil do rukavic hostujícího brankáře. V posledních minutách se zdá, že domácí už nemají tolik sil na zvrácení nebo vyrovnání skóre.

87
    Davis se hned zapojil do kombinace a po pravé straně si mění míč s Almuhammadím. Aston Villa chce navázat na svůj tlak přibližně ze šedesáté minuty.

87
    Střídání v týmu Aston Villa FC: ze hřiště odchází Trézéguet, přichází Keinan Davis.

85
    Callum Wilson podržel na hrotu útoku dlouhý nákop a následně mohl přihrát rozběhnutému Fraserovi. Málem to vyšlo, nakonec však nepřesnost hosty zradila.

84
    Bournemouth získal na svou stranu další vteřiny a dostal se k rozehrání přímého kopu. Fraserovi se centr vůbec nevyvedl a skončil nad bránou.

82
    Do velké šance na definitivní rozhodnutí se dostal Fraser. Rychlonohé křídlo Bournemouthu se dostalo po levé straně přes dva hráče až k zakončení. Heaton se však vyznamenal důležitým zákrokem.

80
    Taylorův pokus neskončil v prostoru brány. Ramsdale tak bude mít dostatek času na odkop od brány.

79
    Nyní se na hřišti dlouho nic nedělo. Hosté se snaží velmi často hru rozkouskovávat. Zatím se jim to poměrně daří.